آمادگی سامانه ۱۳۳ برای همکاری با فروشگاه‌های زنجیره‌ای

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی در سراسر کشور آماده همکاری با فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تأمین کنندگان مایحتاج ضروری شهروندان است.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی اتحادیه تاکسیرانی کشور مرتضی ضامنی با اشاره به ضرورت ماندن مردم در خانه و تهیه مایحتاج مورد نیاز خانوارها اظهار کرد: یکی از اقدامات مهم در پیشگیری از شیوع ابتلاء به کرونا ویروس و قطع این زنجیره در این ایام و امن‌ترین نقطه برای مردم در خانه ماندن است.

وی افزود: معاون اقتصادی رئیس جمهور در نامه‌ای از وزیر کشور خواست امکانی فراهم شود تا از ظرفیت ناوگان حمل مسافر شهری شامل تاکسیرانی شهری برای حمل کالا بکار گرفته شود که اجازه حمل بار و کالا و ارسال مرسولات پستی برای تاکسی‌های مسافری و ناوگان درون‌شهری به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت موقت از سوی وزارت کشور صادر شد.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: بدین منظور سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی در سراسر کشور با عنایت به کاهش تقاضای جابجایی مسافر و ضرورت جلوگیری از تردد در شهرها، آماده همکاری با فروشگاه‌های زنجیره‌ای و عرضه کننده مواد غذایی و ملزومات مورد نیاز شهروندان است.

ضامنی گفت: از آنجا که سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی زیر مجموعه و مورد تأیید شهرداری‌ها است، یکی از امن‌ترین سیستم‌های حمل و نقل درون‌شهری جهت قطع زنجیره تردد در شهرها و توزیع مایحتاج و نیازمندی‌های شهروندان سراسر کشور محسوب می‌شود.

ضامنی ادامه داد: شهروندان می‌توانند درخواست استفاده از تاکسی خود را از طریق سامانه ۱۳۳ اعلام کنند.

کد خبر 416281

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.