طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا نمونه‌ای از همدلی و وفاق است

وزیر بهداشت در پاسخ به پیام محبت آمیز سردار سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ضمن تاکید بر اهمیت نقش نیروهای مسلح در مبارزه با کرونا، طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا را نمونه‌ای از همدلی و وفاق بی بدیل بین نیروهای درون نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.

به گزارش ایمنا، به نقل از وبدا، متن این پیام به شرح زیر است:

برادر ارجمند سردار سرلشکر سلامی

فرمانده محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

مکتوب محبت آمیز حضرتعالی موجب دلگرمی و سپاس فراوان اینجانب و همکارانم در سراسر کشور شد. آنچه از روزهای آغازین مبارزه بی‌امان با بیماری ناشی از ویروس کرونا علاوه بر لطف بی شمار پروردگار، حمایت‌های کریمانه مقام معظم رهبری، رئیس جمهور محترم، رؤسای ارجمند قوه قضائیه و مقننه و همراهی کلیه دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی، سازمان‌های مردم نهاد و مردم شریف، پشتوانه تلاشگران عرصه سلامت شد همانا مساعدت و همگامی‌های بی‌دریغ نیروهای مسلح کشور بخصوص عزیزان بزرگوار در سپاه و بسیج بود.

شروع و استمرار طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا که در پنج روز گذشته شمار غربالگری در آن از مرز بیست و پنج میلیون گذشت و می‌رود تا حماسه‌ای بی‌نظیر و پر افتخار در عرصه بین المللی بیافریند نمونه بارزی از این همدلی و وفاق بی‌بدیل است. امیدواریم در سایه لطف الهی، دعای خیر همگان و جهاد شبانه روزی مدافعین سلامت و پاسداران حریم مرزهای جغرافیایی و ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی هرچه زودتر شاهد تندرستی، شادکامی و کامیابی ملت شریف ایران در سال نو باشیم.

عزت و سربلندی کلیه عزیزان و خدمتگزاران در آن مجموعه گرانقدر را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

کد خبر 415754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.