محدودیتی برای واردات کالا وجود ندارد

مدیرکل دفتر حمل‌ونقل کالای سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: بخشنامه‌های لازم درخصوص اقدامات مورد نظر در پایانه‌ها اعلام و خوشبختانه هیچ محدودیت و مشکلی در حمل و نقل کالا وجود ندارد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت راه و شهرسازی، غلامحسین دغاغله با اشاره به آخرین تصمیمات و اقدامات انجام شده در زمینه مبارزه با ویروس کرونا در مبادی ورود و خروج کالا اظهار کرد: امروز بخشنامه جدیدی را در ادامه بخشنامه‌های قبلی برای ضدعفونی اماکن عمومی پایانه‌ها صادر و به ادارات کل استان‌ها و بهره‌برداران از پایانه‌ها ابلاغ شد.

وی افزود: در کنار این بحث چند اقدام ویژه دیگر نیز انجام شد که از جمله آن‌ها اعلام شد که تجمعات در سالن‌های اعلام بار را شاهد نباشیم و یا بار خارج از سالن ارائه شود؛ با این حال اگر امکان آن وجود نداشت، یکسری شرایط دیگر نیز پیش‌بینی شده که در این بخشنامه اعلام شد، در کنار همه این موارد ضدعفونی پایانه‌ها به طور مستمر در حال انجام است.

مدیرکل دفتر حمل‌ونقل کالای سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در پاسخ به این سوال که آیا تاکنون با انتشار ویروس کرونا ممنوعیتی در پایانه‌های کشور بابت ورود کالا اعلام شده است؟ گفت: هیچ محدودیتی اعلام نشده و مشکلی در حمل و نقل بار نداریم؛ در بنادر کشور نیز شاهد ورود کالاهای اساسی هستیم و از این بابت هم هیچ مسأله‌ای وجود ندارد، زیرا در بنادر کشور از قبل پروتکل‌هایی وجود دارد که بار در مبدا و مقصد نمونه‌برداری شده و بعد اجازه تخلیه داده می‌شود.

کد خبر 413022

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.