کاهش ساعت کار ادارات دولتی در استان اصفهان

ساعات کاری ادارات استان طبق مصوبه کارگروه ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا و تصمیم ستاد استانی پبشگیری و مقابله با بیماری کرونا، روزهای یکشنبه و دو شنبه ۱۱و ۱۲ اسفند از ۸ تا ۱۲ می‌باشد.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری اصفهان، عباس رضایی روز شنبه در ستاد استانی مبارزه با بیماری کرونا، گفت: این تغییر ساعت مشمول دستگاه‌های امدادی و خدمات رسان استان نخواهد بود و چنانچه ارباب رجوع در اداره‌ای حضور داشته باشد، کارمندان موظفند تا پایان وقت اداری پاسخگو باشند.

وی ادامه داد: کلیه امکانات استان متعلق به آحاد مردم است و تمامی دستگاه‌ها موظفند همه امکانات و تجهیزات خود را در راستای مقابله با این بیماری با محوریت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به کار گیرند.

استاندار اصفهان همچنین به رؤسای کمیته‌های هفت گانه ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا، توصیه کرد در تصمیم‌گیری‌ها همه شهرستان‌های استان مد نظر قرار گرفته و صرفاً بر روی شهر اصفهان تمرکز نشود.

وی اظهار کرد: دستگاه‌ها با بسیج امکانات موجود زمینه تهیه و توزیع اقلام بهداشتی نظیر ماسک، الکل، مواد ضد عفونی کننده در استان را فراهم کنند و دستگاه‌های نظارتی نیز بر نحوه توزیع این اقلام به منظور استفاده مصرف کننده واقعی نظارت کافی داشته باشند و با هر نوع احتکار و گران‌فروشی مقابله کنند.

رضایی همچنین با اشاره به ضرورت حفظ نشاط و شادابی جامعه، تصریح کرد: با اقدامات پیشگیرانه و به موقع آرامش نسبی را جامعه ایجاد شود.

وی خاطر نشان کرد: آحاد مردم و مسئولان ضمن حساس بودن نسبت به شیوع بیماری، حفظ امید، آرامش و فضای به دور از استرس را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند زیرا آرامش و امید موجب تقویت سیستم دفاعی و ایمنی بدن انسان خواهد بود.

کد خبر 412858

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • حسن IR ۰۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
    0 0
    مگه ویروس کرونا ساعت کاری سرش میشه. آقا وقتی بازه زمانی کم بشه تراکم ایجاد میشه. اینکه دقیقا خلاف راه مقابله با کروناست. می خوایین نماز جمعه را هم سه شنبه برگزار کنید کرونا غافلگیر بشه