دومین محموله کمک کرونایی چینی‌ها امشب به ایران می‌رسد

سفیر ایران در پکن گفت که دومین محموله کمک‌های چین شامل انواع کیت‌های تشخیص، دستگاه‌های تنفس مصنوعی و برخی ملزومات مقابله با کرونا امشب راهی ایران می‌شود.

محمد کشاورززاده سفیر جمهوری اسلامی ایران در پکن در گفتگویی با بیان اینکه چین در مبارزه با ویروس کرونا تجربه بسیار خوبی دارد و اقدامات بسیار خوبی برای شناسایی این ویروس انجام داده است، گفت: در پی شیوع این بیماری در ایران، در تماس با مقامات چینی مطلع شدیم که این آمادگی وجود دارد که برخی نیازهای ما که برای مقابله با شیوع کرونا، مؤثر است به ما ارائه دهند.

وی افزود: خوشبختانه شب گذشته اولین محموله کمک‌های دولت و مردم چین به سمت ایران عزیمت کرد و تعدادی از کیت‌هایی که جدید است و خیلی سریع این بیماری را تشخیص می‌دهد، ارسال کردیم و امشب نیز یک محموله دیگر عازم ایران است.

سفیر ایران گفت: این محموله شامل کیت‌های تشخیص است که انواع مختلفی دارد و علاوه بر آن دستگاه‌های تنفس مصنوعی و برخی ملزوماتی است که برای مقابله با کرونا لازم می‌باشد. علاوه بر آن برخی از شرکت‌های چینی و سازمان‌هایی که با ایران کار می‌کنند هدایایی را تقدیم کردند از جمله مواد ضدعفونی کننده که برای مقابله با ویروس کرونا مؤثر است.

منبع: فارس

کد خبر 412712

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۹
    0 0
    مچکریم