رنگ‌های مناسب کفش برای استایل های مختلف مردانه

ترکیب رنگ‌ها و انتخاب درست آنها به شدت بر روی استایل تأثیرگذار است و می‌تواند بر زیبایی آن افزوده و در ارتقا ظاهر لباس تأثیرگذار باشد. ست کردن استاندارد رنگ‌ها باعث می‌شود تا به تیپی عالی و جذاب دست پیدا کنید.

به گزارش خبرنگار ایمنا، یکی از ارکان مهم در استایل آقایان کفش است و در نگاه اول، جذابیت استایل را مشخص می‌کند. برای آن که از کفش، بهترین استفاده را در استایل خود داشته باشید باید اصولی را رعایت کنید که در انتخاب کفش و لباس مناسب و هماهنگ مؤثر است. در ادامه به برخی از این اصول اشاره می‌کنیم که به شما در ست کردن رنگ کفش و لباس مناسب و هماهنگ کمک می‌کند.

کتانی‌های سفید

کفش‌های کتانی سفید، از پرکاربردترین کفش‌های مردانه در سال‌های اخیر هستند. دلیل آن هم مشخص است، این کفش به راحتی در استایل های مختلف قابل استفاده هستند. این کفش‌های مینیمال با انواع لباس‌ها از کت و شلوار گرفته تا انواع جین‌ها ست می‌شوند. اما بهترین گزینه برای کتانی‌های سفید، پوشیدن آنها با شلوار دودی و زغالی است. تنها نکته درباره این کفش‌ها مراقبت و نگهداری از آنها است که باید با وسواس و دقت انجام شود.

کفش‌های شتری

شتری، کژوال ترین سایه رنگ قهوه‌ای است و به شدت طرفدار دارد. این رنگ بیشتر مناسب کفش‌های غیر رسمی است. البته کفش‌های شتری در استایل های رسمی هم کاربرد دارند و به خوبی با آبی روشن و طرح‌های راه راه ست می‌شوند. کفش‌ها شتری با جین نرکیب مناسبی می‌سازند و در تابستان به استایل شما رنگ و روشنایی بیشتری می بخشد.

کتانی‌های رنگی

در گذشته کتانی‌ها تنها مختص ورزش و باشگاه بودند اما امروزه این مدل کفش‌ها به زندگی روزمره هم راه پیدا کرده اند و در خیابان‌ها، محل کار، دورهمی های دوستانه و حتی با استایل رسمی هم پوشیده می‌شوند. این کفش‌ها به خوبی با رنگ‌های خنثی ست می‌شوند و ترکیب هماهنگی می‌سازند. بهترین ترکیب‌ها با کتانی‌های رنگی عبارتند از: شلوار جین در انواع رنگ‌ها، اسلش های طوسی، مشکی و آبی نفتی و … در استفاده از کتانی‌های رنگی به این نکته توجه کنید که باید به این کفش‌ها اجازه دهید تا دیده شوند. سعی کنید کتانی‌های رنگی را با استایل های سراسر روشن نپوشید.

کفش‌های آبی

آبی را می‌توان نزدیک به رنگ خنثی دانست که در ست کردن آن باید دقت کرد. در استایل های کژوال کفش آبی بسیار کاربرد دارد و مناسب است. نوبوک و جیر، جنس مناسب برای کفش‌های آبی هستند اما چرم، انتخاب مناسبی نیست. رنگ شلوار و کفش بهتر است خیلی به هم نزدیک نباشند. در غیر این صورت از جورابی با رنگ متضاد مثل رنگ قرمز استفاده کنید تا استایل از یکنواختی خارج شود.

کفش‌های جگری

جگری نسبت به قهوه‌ای رنگ پر زرق و برق تری است و می‌تواند به استایل شما هویت بخشد. برای آن که استایلی خاص و متفاوت داشته باشید، لازم نیست به سراغ کفش‌های عجیب و غریب بروید، تنها کافی است کمی تغییر رنگ در استایل همیشگی خود بدهید. کفش‌های جگری برای استایل های کژوال و غیر رسمی مناسب هستند و تقریباً با همه نوع شلوار از جین سورمه ای گرفته تا شلوارهای جین و در رنگ‌های مختلف مثل نارنجی، کرم، نسکافه‌ای، طوسی، دودی و قهوه‌ای ست می‌شوند.

کد خبر 412557

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.