تمام مسابقات ورزشی کشوری و لیگ های دسته اول و دوم از روز دوشنبه تا اطلاع ثانوی لغو شد

ستاد مقابله با گسترش کرونا ویروس که به تازگی در فدراسیون پزشکی ورزشی تشکیل شده‌است اطلاعیه را در خصوص برگزاری مسابقات ورزشی صادر کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون پزشکی ورزشی، ستاد مقابله با گسترش کرونا ویروس در ورزش اطلاعیه‌ای را درباره برگزاری مسابقات ورزشی در روزهای آینده صادر کرد. در این اطلاعیه آمده‌است:

" ستاد مقابله با گسترش بیماری کرونا در ورزش" فدراسیون پزشکی ورزشی، با صدور اطلاعیه شماره ۲ از لغو تمام رویدادهای ورزشی کشوری، لیگ‌های دسته اول و دوم همه رشته‌های ورزشی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در این اطلاعیه آمده است: پیرو هماهنگی به عمل آمده با معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان و نظر به اهمیت حفظ سلامت ورزشکاران و دست‌اندرکاران ورزش و همچنین علاقه مندان و تماشاگران رویدادهای ورزشی، اعلام می‌گردد از روز دوشنبه ۵ اسفندماه ۱۳۹۸ تمام مسابقات ورزشی کشوری و لیگ‌های دسته اول و دوم در تمام رده‌های سنی به مدت ۱۰ روز لغو اعلام می‌گردد.

تصمیمات بعدی این ستاد متعاقباً و از طریق اطلاعیه‌های بعدی اعلام می‌شود.

یادآور می‌شود، ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش پیرو دستور ویژه وزیر ورزش و جوانان به فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص فعالیت این فدراسیون در زمینه پیشگیری از بیماری کرونا ویروس در ورزش راه اندازی شد.

کد خبر 411766

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.