راه یابی پنج فرنگی کار ایران به مرحله نیمه نهایی

پنج نماینده کشورمان به مرحله نیمه نهایی مسابقات روز دوم رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی مسابقات پنج وزن دوم سی امین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا از صبح امروز (چهارشنبه) در شهر دهلی نو هند در حال برگزاری است:

نتایج کشتی گیران کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن ۶۰ کیلوگرم مهدی محسن نژاد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۹ بر یک کرار البدهان از عراق را از پیش رو برداشت وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف ژولمان شارشنبکوف دارنده مدال نقره جهان از قرقیزستان می‌رود.

در وزن ۶۷ کیلوگرم حسین اسدی در دور نخست مقابل زین الدین قمراف از تاجیکستان با نتیجه ۹ بر یک پیروز شد وی در دور بعد عادیل خان ساتایف از قزاقستان را با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب کرد و راهی دیدار نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با ریو هان سو قهرمان جهان از کره جنوبی کشتی می‌گیرد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم امین کاویانی نژاد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر یان چن از چین تایپه را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی رفت. وی در این مرحله به مصاف روسلان تساریف از قرقیزستان می‌رود.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۷ کشتی گیر حضور دارند مسابقات به صورت دوره‌ای و در دو گروه برگزار می‌شود و مهدی ابراهیمی در گروه A در دور نخست با نتیجه ۳ بر صفر یوگنی پولیوادوف از قزاقستان را مغلوب کرد وی در دور بعد با نتیجه ۵ بر ۲ ساتوکی موکایی از ژاپن را مغلوب کرد. ابراهیمی در دور بعد به مصاف سینگ هارپرت از هند می‌رود. با توجه به کسب ۲ پیروزی توسط ابراهیمی، وی به مرحله نیمه نهایی راه یافته است.

در وزن ۹۷ کیلوگرم محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل هاردیپ از هند با نتیجه ۹ بر یک به برتری دست یافت. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی گیران ژاپن و قرقیزستان می‌رود.

کد خبر 411192

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.