تجهیزات ترافیکی تبریز تا پایان سال بازسازی می‌شود

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از ساماندهی و بازسازی تجهیزات ترافیکی سطح شهر خبر داد و گفت: شهر تبریز را به لحاظ تجهیزات و علائم ترافیکی برای پذیرایی از میهمانان نوروزی آماده می‌کنیم.

به گزارش ایمنا، اصغر آدی بیگ با اشاره به تمهیدات حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در جهت روانسازی و بهسازی ترافیک شهر برای استقبال از بهار، اظهار کرد: با فرا رسیدن سال جدید، طبق سال‌های گذشته گردشگران زیادی به تبریز می‌آیند و وظیفه ما است که تابلوی فرهنگ شهر و شهروندی یعنی ترافیک شهری را به نحو مطلوبی مدیریت کرده و باعث شویم میهمانان خاطره‌ای خوش از تبریز داشته باشند.

وی افزود: همه تجهیزات ترافیکی اعم از تابلوهای راهنمایی و رانندگی، راهنمای مسیر، چراغ‌های راهنمایی و رانندگی، بشکه‌های ترافیکی، سیلندرهای ترافیک، و سایر علائم و تجهیزات تا پایان سال بازسازی و ساماندهی می‌شوند و همه خیابان‌های شهر که نیاز به خط کشی سرد و دو جزئی، عابر پیاده و … دارند، با همکاری مناطق ده‌گانه انجام می‌پذیرد.

آدی بیگ تصریح کرد: همه واحدها باید به صورت جدی و شبانه روزی وظایف محوله را به نحو مطلوب انجام دهند و در خصوص امکانات موجود به خصوص محل پارکینگ‌ها و نحوه استفاده از پارک حاشیه‌ای جهت استفاده مسافران اطلاع رسانی صحیح انجام شود تا در این ایام شاهد شهری آرام با ترافیک روان باشیم.

کد خبر 411187

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.