جزئیات ثبت‌نام خبرنگاران برای دریافت آرم طرح ترافیک

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی سازمان حمل ونقل و ترافیک، جزئیات ثبت‌نام خبرنگاران برای دریافت آرم طرح ترافیک را تشریح کرد.

به گزارش ایمنا، عمار سعیدیان‌فر درباره ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران اظهار کرد: روز _شنبه سوم اسفندماه_ ثبت‌نام خبرنگاران در سامانه "تهران من" آغاز خواهد شد.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی شهرداری تهران با بیان اینکه امسال نیز ضوابط سال گذشته در مورد خبرنگاران برقرار است، تصریح کرد: عمده خبرنگاران، سال گذشته در این سامانه ثبت نام کردند، اما با این حال باید مدارک خود اعم از معرفی نامه و گواهی اشتغال به کار، بیمه خبرنگاری و یا ۱۰ اثر خود را در قسمت «خدمات طرح ترافیک» که زیرمجموعه آن «خدمات خاص خبرنگاران و عکاسان» است، بارگذاری کنند.

خبرنگاران متقاضی دریافت کارت بلیط مترو هم ثبت نام کنند

سعیدیان‌فر با بیان اینکه خبرنگاران تا پایان اسفند ماه مهلت دارند از طریق سامانه "تهران من" نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود جهت دریافت طرح ترافیک ٩٩ اقدام کنند، تصریح کرد: خبرنگاران متقاضی دریافت کارت بلیط مترو نیز باید در مهلت زمان اعلام شده سوم تا پایان اسفند در سامانه "تهران من" ثبت نام کنند.

وی گفت: تا زمانی که سهمیه‌های سال جدید خبرنگاری تخصیص پیدا نکرده، سهمیه‌های سال قبل آن‌ها معتبر خواهد بود.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی شهرداری تهران اظهار کرد: سه درصد کل سهمیه‌های مجاز به ورود محدوده طرح ترافیک مربوط به افراد خاص است که دو سوم آن به خبرنگاران اختصاص خواهد یافت.

‌منبع: فارس

کد خبر 411032

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.