مالکیت پارکینگ پروانه برای شهرداری می‌ماند

شهردار تهران با رد شایعات مطرح شده درباره تهاتر پارکینگ پروانه با بنیاد مستضعفان، گفت: ملک پارکینگ پروانه برای شهرداری می‌ماند و تهاتری در کار نیست.

به گزارش ایمنا، پیروز حناچی در خصوص اینکه چند روزی است شایعاتی مطرح شده که گویا قرار است بر اساس یک توافق میان بنیاد مستضعفان و شهرداری تهران، پارکینگ پروانه با بنیاد تهاتر شود، اظهار کرد: اصلاً بحث تهاتر پارکینگ پروانه مطرح نیست.

وی در پاسخ به اینکه یعنی مالکیت پارکینگ برای شهرداری باقی خواهد ماند، گفت: به طور قطع مالکیت برای شهرداری خواهد بود.

حناچی گفت: در یک قرارداد فی‌مابین شهرداری و بنیاد قرار است بنیاد صرفاً مقاوم سازی و ایمن سازی پاساژ پروانه را انجام دهد و همچنان مالکیت برای شهرداری تهران محفوظ می‌ماند.

به گزارش ایمنا، این در حالی است که در جریان بازدید روز جمعه خبرنگاران و اعضای شورای شهر تهران از پارکینگ پروانه و جمعه بازار آن، برخی شایعاتی مبنی بر اینکه شهرداری این پارکینگ را با بنیاد مستضعفان تهاتر کرده تا مشکل پارکینگ‌های پاساژ در حال ساخت پلاسکو حل شود، مطرح شد.

این شایعه زمانی قوت بیشتری گرفت که بر اساس قانون، بنیاد به عنوان مالک پلاسکو باید در شعاع ۲۵۰ متری این پاساژ پارکینگی به تعداد مغازه‌ها تأمین کند. این در حالی است که پاساژ پلاسکو ۲۸۶ مغازه دارد و پارکینگ پروانه نیز ظرفیتی حدود ۳۵۰ خودرو دارد و در نزدیکی پلاسکو پارکینگ دیگری وجود ندارد.

منبع: فارس

کد خبر 410633

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.