اجرای طرح جامع در ۵ هزار هکتار از اراضی سمنان

شهردار سمنان با بیان اینکه طرح جامع خدمات شهری در پنج هزار هکتار از محدوده این شهر اجرای می‌شود، گفت: این در حالی است که محدوده شهری قانونی سمنان دو هزار و ۵۰۰ هکتار است.

به گزارش ایمنا، سیدمحمد ناظم رضوی در آئین افتتاح شهرداری منطقه سه سمنان با بیان اینکه محدوده قانونی شهر سمنان برای اجرای طرح جامع خدمات شهری دو هزار و ۵۰۰ هکتار است، اظهار کرد: این در حالی است که طرح خدمات جامع شهری شهرداری سمنان در پنج هزار هکتار محدوده شهر سمنان اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه حفظ باغات شهر سمنان، احیا باغ‌راه‌ها و جلوگیری از توسعه سکونتی در این مناطق از سیاست‌های کاری و برنامه‌های اولویت‌دار شهرداری سمنان است، افزود: تشکیل منطقه و ساختار جدید، سرعت، کیفیت و دقت خدمات‌رسانی را افزایش می‌دهد.

شهردار سمنان با بیان اینکه با راه‌اندازی این شهرداری و تشکیل منطقه جدید، شاهد ارتقای کیفیت، دقت، سرعت و کمیت خدمات‌رسانی و فعالیت‌های شهری به مردم خواهیم بود، تصریح کرد: شهر سمنان به دلیل اینکه در فاصله بسیار کوتاهی با دو شهرستان مهدی‌شهر و سرخه در همسایگی قرار دارد، جمعیت شناور بسیاری را در طول روز در خود جای می‌دهد.

ناظم‌رضوی با تأکید بر اینکه شهرداری سمنان به نیروهای کیفی و مؤثر در خدمات‌رسانی بهتر نیازمند است، یادآور شد: افزایش سرعت خدمات‌رسانی در مباحث مرتبط با شهر الکترونیک، صدور پروانه‌ها و روان‌سازی مراجعات مردم در خصوص امور شهری از رسالت‌های اصلی شهرداری است.

منبع: مهر

کد خبر 410556

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.