فعالیت تمام وقت هزار دستگاه اتوبوس بی.آر.تی تهران در اسفند

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی از تدابیر و تمهیدات ویژه ناوگان اتوبوسرانی برای خدمات رسانی به شهروندان در اسفند ماه خبر داد.

به گزارش ایمنا، محمود ترفع با اعلام اینکه روزانه تعداد یک هزار دستگاه اتوبوس بی. آر. تی در تهران فعال است، اظهار کرد: با توجه به سهم قابل ملاحظه این اتوبوس‌ها در جابه‌جایی مسافران، تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که ناوگان اتوبوسرانی به ویژه اتوبوس‌های بی. آر. تی در اسفند ماه با تمام توان به شهروندان خدمات رسانی کنند.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا به منظور آرامش خاطر و سهولت تردد شهروندان نسبت به برقراری و تقویت خطوط منتهی به بازار، مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری اقدام کنیم، گفت: علاوه بر این، نسبت به تقویت خطوط شبانه اتوبوسرانی تهران و افزایش اتوبوس‌های فعال این خطوط نیز اقدام می‌کنیم.

ترفع با بیان اینکه تمام تلاشمان را کرده‌ایم تا ساعت توقف اتوبوس‌ها در تعمیرگاه‌ها را به حداقل ممکن کاهش دهیم تا اتوبوس‌ها بیشتر در مدار خدمات رسانی به شهروندان قرار بگیرند، تصریح کرد: به بخش خصوصی نیز اعلام کرده‌ایم تا زمان تغییر اتوبوس‌های در اختیار آن‌ها نیز به حداقل میزان ممکن کاهش یابد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی با تاکید بر اینکه اتوبوسرانی تهران با تمام توان انسانی و ظرفیت ناوگان موجود در خدمت شهروندان خواهد بود، خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با توجه به محدودیت‌های موجود، بهترین و بیشترین خدمات را به شهروندان عزیز ارائه دهیم.

منبع: مهر

کد خبر 410535

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.