حمایت شهرداری از هنرمندان با ایجاد امکانات و فضاهای مناسب

شهردار تبریز گفت: تلاش می کنیم در کنار دستگاه های متولی، فضاها و امکانات خوبی ایجاد کنیم تا هنرمندان شهرمان بتوانند مسیری که در حوزه هنر شروع کرده‌اند را ادامه دهند.

به گزارش ایمنا، ایرج شهین باهر در حاشیه حضور خود در مجتمع ۲۹ بهمن تبریز و تماشای تئاتر نمایشی "مسیو" با اشاره به هنرنمایی بازیگران این نمایش، اظهار کرد: در این نمایش جوانان شهر ما با ایفای هنرمندانه نقش خود دقایقی لذت بخش برای مخاطبان رقم می زنند.

وی ادامه داد: داستان این نمایش که به تاریخ پرافتخار تبریز مربوط است، ما را به روزهایی برد که مردم تبریز می خواستند آینده کشورمان را عوض کنند و همین موضوع نمایش، زیبایی کار را بیشتر کرده است.

شهردار تبریز در خصوص داستان نمایش مسیو، تصریح کرد: داستان این نمایش مربوط به روزهایی بود که علی مسیو، ستارخان، باقرخان و تمامی قهرمانان آذربایجان افتخارآفرینی می کردند و هنرمندان نمایش قسمتی از آن روزها را به زیبایی خلق کردند.

شهین‌باهر افزود: از مردم می خواهیم با تماشای این نمایش ها، هم هنرمندان را دلگرم کنند و هم از نزدیک تاریخ پرافتخار تبریز را ببینند و لمس کنند.

وی با بیان اینکه شهرداری تبریز در حوزه فرهنگ و هنر توان خوبی دارد، اضافه کرد: مباحث هنری در بخشی از وظایف شهرداری قرار دارد و ما سعی می کنیم در این حوزه ها نقش ایفا کنیم و از این هنرمندان که به حد کافی در تبریز وجود دارند با ایجاد فضاهای مناسب حمایت کنیم.

شهردار تبریز تصریح کرد: دستگاه های متولی نیز در این حوزه باید بیشتر حرکت کنند و در کنار آن‌ها ما نیز کمک می کنیم تا فضاها و امکانات خوبی ایجاد کنیم تا این هنرمندان بتوانند مسیری که در حوزه هنر شروع کرده اند را ادامه دهند.

به گزارش ایمنا، تئاتر نمایشی مسیو به کارگردانی نازیلا ایرانزاد بنام و نویسندگی اکبر شریعت از ۱۳ الی ۳۰ بهمن هر شب در سالن تئاتر مجتمع ۲۹ بهمن روی صحنه می رود.

کد خبر 409515

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.