قلعه نویی: قرار نبود سربازی برای وطن حق الناسی را به گردن من بیندازد

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با انتشار پستی در صفحه شخصی خود خبر از منتفی شدن قرار داد با تیم ملی داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان که مدتی بحث نشستن او روی نیمکت تیم ملی مطرح بود با انتشاری پستی در صفحه اینستاگرام خود به تمام حواشی پایان داد و نوشت:

"هیچگاه از جنگ فرار نکرده‌ام و از پذیرفتن چالش‌ها شانه خالی نکردم. پیشنهادی جدی و نهایی برای قبول مسئولیت تیم ملی کشورمان داشتم اما نتوانستم خودم را قانع کنم تا این پیشنهاد را بپذیرم. با اینکه مثل همیشه در شرایط پیچیده فدراسیون و سخت تیم ملی به عنوان گزینه مربیگری انتخاب شدم اما از فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و آنهایی که فارغ از رنگ‌ها و حب و بغض‌ها حمایت کردند تشکر می‌کنم. همچین عذر مرا بپذیرید چون قرار نبود سربازی برای وطن حق الناسی را به گردن من بیندازد که در برابر مردم اصفهان شرمنده شوم. سرمربی‌گری تیم ملی بزرگترین افتخار است اما بپذیریم که باید به قرارداد حرفه‌ای و اخلاقی ام متعهد باشم. در سپاهان هم برای منافع کشورم تلاش خواهم کرد و برای مربی آینده تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم. دوستدار ایران و مردم آن هستم و خواهم بود. "

کد خبر 409279

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • عباس IR ۱۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
    0 0
    آقای قلعه نوعی دیروز سپاهان افتضاح بود ما حالمون بده و عصبانی هستیم تمرکزت را بزار برا سپاهان و تیما درستش کن ما خیلی نگرانیم با این فوتبال ما به جائی نمیرسیم