باشگاه پرسپولیس: چرا قبل از داربی آمار مطالبات بازیکنان به رسانه‌ها داده می شود؟

باشگاه پرسپولیس به خبر منتشر شده درباره دریافت مبالغ قرارداد فصل گذشته بازیکنان این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش ایمنا، روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این باره اعلام کرد "چرا آمار مطالبات سرخ‌ها بابت فصل گذشته کامل به رسانه‌ها داده نمی‌شود؟ ما مانده‌ایم چه کسانی این آمار و ارقام را به رسانه‌ها می‌دهند. بسیاری از بازیکنان طلب دارند. این طلب چه بابت آپشن باشد و چه بابت آپشن‌ها نباشد چه تفاوتی دارد؟ چرا دقیقاً قبل از داربی آمار مطالبات بازیکنان به این شکل به رسانه‌ها داده می‌شود. تاکید داریم طلب فصل قبل بابت مبلغ قرارداد با آپشن هیچ فرقی ندارد، چرا گه آپشن ها هم جزو تعهدات باشگاه به بازیکن است که پرداخت نشده و سرخ‌ها با صبوری منتظر هستند تا باشگاه این بدهی‌ها را به این عزیزان که فصل قبل هم دبل قهرمانی را رقم زدند پرداخت کند و بیش از این شرمنده شأن نباشد.

چرا گفته نمی‌شود چه حجمی از بدهی برجای مانده و چه حجمی از درآمدها نزد سازمان لیگ و درآمدهای اسپانسری این فصل بابت مطالبات فصل قبل سرخ‌ها پیش خور شده و در این شرایط اقتصادی چرا هزینه‌های باشگاه افزایش یافته و این اتفاقات در چالش‌های مالی کنونی باشگاه و دریافتی ۳۵ درصدی سرخ‌ها که کمتر از بسیاری تیم‌ها بوده و منجر به عدم دریافت پاداش بسیاری از بردهای فصل جاری شده؟

چه کسی می‌تواند منکر تأثیرگذاری کاپیتان سیدجلال در هفت قهرمانی پرسپولیس شود؟ چه کسی می‌تواند ذره‌ای از زحمات، معرفت و صبوری سرخ‌ها که حق و حقوق خود را بابت فصل قبل و این فصل دریافت نکرده‌اند کم کند؟ هدف برخی از اینکه اطلاعات ناقص به رسانه‌ها می‌دهند و می‌گویند مطالبات فصل قبل صد در صد تسویه شده چیست؟ مگر آپشن قرارداد جزو تعهدات نیست؟

تاکید داریم برخی از سرخ‌ها بابت فصل قبل ده تا سی درصد طلب دارند و این انکار شدنی نیست".

کد خبر 408802

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.