طرح کارت پارک در قزوین اجرا می‌شود

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: با توجه به بکارگیری روش های نوین شارژ پلاک خودرو در یک سال گذشته شاهد افزایش استقبال شهروندان از این طرح هستیم.

به گزارش ایمنا، سعید جهانگیری اظهار کرد: طرح کارت پارک با هدف تقسیم عادلانه فضای پارک حاشیه ای معابر در اکثر معابر شهر قزوین اجرا می شود.

وی افزود: در ابتدای اجرای این طرح از قبوض کاغذی برای دریافت تعرفه های خدمات پارکینگ های حاشیه ای استفاده می شد، اما به مرور زمان استفاده از کارت شارژ در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر نیز بهترین روش های نوین برای شارژ پلاک خودرو مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: به منظور رفاه حال شهروندان روش های غیرحضوری شارژ پلاک خودرو را در دستورکار قرار دادیم.

جهانگیری گفت: در حال حاضر شهروندان می توانند به منظور بهره مندی از خدمات پارکینگ های حاشیه ای، پلاک خودروهای خود را با یکی از روش های مراجعه به پارکبان و یا روش غیرحضوری از طریق سایت شرکت الیت و سایت mycar۲۴.ir شارژ کنند.

وی گفت: استفاده از روش های غیرحضوری شارژ پلاک خودرو که امکان مشاهده تراکنش های انجام شده را برای مالکان خودروها فراهم می کند، رضایتمندی شهروندان از اجرای این طرح را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: در حال حاضر دو هزار و ۵۰۰ فضای پارک حاشیه ای در ۱۶ معبر شهر احداث شده است و شهروندان برای توقف های کوتاه‌مدت می توانند از این فضاهای پارک استفاده کنند.

کد خبر 407959

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.