سهمیه بنزین تاکسی‌های بندرعباس افزایش یافت

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از افزایش سهمیه سوخت تاکسی‌های بنزینی و دوگانه‌سوز تحت نظارت این سازمان خبر داد.

به گزارش ایمنا، سعید حسینی پور در جمع خبرنگاران با اشاره به دغدغه تاکسی‌داران درباره کمبود سهمیه سوخت، اظهار کرد: بنا بر پیگیری‌های انجام شده، مشکل سهمیه سوخت این تاکسی‌ها رفع شده و سهمیه سوخت رانندگان تاکسی افزایش یافته است.

وی افزود: در این راستا سهمیه سوخت تاکسی‌های دوگانه سوز از ۲۵۰ لیتر به ۴۱۰ لیتر و تاکسی‌های بنزینی از ۴۰۰ لیتر به ۷۲۰ لیتر، با لحاظ شدن مابه التفاوت سهمیه سوخت آبان ماه و نیمه اول دی تغییر و افزایش یافته است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس تصریح کرد: تمامی خودروهای ساماندهی شده سرویس مدارس که از طریق سامانه سپند تا ۲۰ آذر سال جاری ثبت شده اند، سهمیه اعتباری سوخت که در جایگاه های عرضه بنزین قابل استفاده است، دریافت کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه تمامی تاکسی‌های تحت نظارت این سازمان شامل طرح افزایش سهمیه سوخت خواهند بود، عنوان کرد: آژانس ها، تاکسی بی‌سیم ها و تاکسی سرویس هایی که از شهرداری ها مجوز دریافت کرده‌اند، شامل دریافت اعتبار سوخت قرار گرفتند.

حسینی‌پور با بیان اینکه این افزایش سهمیه بر اساس مجوز وزارت کشور بوده، اظهار کرد: سهمیه جدید اعلام شده در کارت سوخت رانندگان منظور شده و نیازی به دریافت کارت سوخت جدید نیست.

وی خاطرنشان کرد: رعایت نکردن نرخ مصوب توسط هر کدام از مسافربرهای شهری اعم از خطوط ویژه تخلف محسوب می‌شود و شهروندان می‌توانند تخلف را به شهرداری بندرعباس به شماره ۱۳۷  و یا سامانه پیامکی سازمان به شماره ۳۰۰۰۷۶۱۷۶۱ گزارش کنند.

منبع: ایسنا

کد خبر 407804

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.