پیشرفت ۵۰درصدی پروژه پیاده‌روسازی خیابان پروین و صباحی

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از پیشرفت ۵۰ درصدی فاز دوم عملیات اجرایی پیاده‌روسازی خیابان‌های پروین و صباحی خبر داد.

حمید شهبازی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: برای اجرای فاز دوم عملیات اجرایی پیاده‌روسازی خیابان‌های پروین و صباحی اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در قالب این پروژه پیاده‌روسازی خیابان پروین با ۸۵۰ میلیون تومان اعتبار و خیابان صباحی با ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار انجام می‌شود.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با اشاره به پروژه‌های پیاده‌روسازی در سطح منطقه ۱۰، تصریح کرد: در سال جاری با اعتبار دو میلیارد تومان پیاده‌روسازی خیابان‌های پروین، صباحی و ضلع شمالی میدان قدس انجام می‌شود.

وی ادامه داد: پیاده‌روسازی خیابان‌های شهید حیدری، امامزاده ابراهیم، حکیم اسدی، شهروند، میرزا نصیر و شهید حسین صفوی‌نژاد بخشی از اقداماتی بوده که در راستای مناسب‌سازی تردد شهروندان انجام شده است.

شهبازی با بیان اینکه عملیات نورپردازی و زیباسازی خیابان میرزای شیرازی در دستور کار این منطقه قرار گرفته است، تصریح کرد: برای اجرای نورپردازی و زیباسازی خیابان میرزای شیرازی دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از پیشرفت ۸۵ درصدی احداث خیابان مصلی خبر داد و گفت: برای پروژه احداث این پروژه حدفاصل خیابان فرسان تا میدان شهید فهمیده ۱۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: پروژه احداث خیابان مصلی حدفاصل خیابان فرسان تا میدان شهید فهمیده ۲۲۰ متر طول و ۲۴ متر عرض دارد که به‌منظور روان‌سازی ترافیک این نقطه از شهر در دستور کار قرار گرفته است.

کد خبر 407765

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.