کاهش کیفیت هوا بر اثر پایداری جو/ دمای هوای بویین به ۱۷- درجه رسید

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: روز سه شنبه به دلیل پایداری جوی و سکون هوا، افزایش غلظت آلاینده ها را در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان شاهد خواهیم بود.

ویکتوریا عزتیان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با بیان اینکه امروز جوی پایدار بر استان حاکم است، اظهار کرد: وضعیت جوی بسیاری از مناطق استان به صورت صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد خواهد بود.

وی ادامه داد: از روز سه شنبه تا اوایل روز چهارشنبه به دلیل پایداری جو و سکون هوا شرایط برای افزایش غلظت آلاینده ها در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان فراهم است.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به نفوذ موج ضعیف به استان از روز چهارشنبه، گفت: با ورود این سامانه افزایش ابر را شاهد خواهیم بود و احتمال کاهش غلظت آلاینده وجود دارد.

عزتیان با اشاره به افزایش یک تا دو درجه ای دما در ۲۴ ساعت آینده، افزود: بویین میاندشت با دمای ۱۷ درجه سانتی گراد زیر صفر و چوپانان و خوروبیابانک با دمای ۱۴ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین مناطق استان خواهند بود.

وی اضافه کرد: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۱۰ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به پنج درجه سانتی گراد زیر صفر می رسد.

کد خبر 407746

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.