آغاز ثبت‌نام پذیرفته شدگان فراگیر پیام نور از امروز

ثبت‌نام کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان دانش پذیری کارشناسی ارشد نوبت بیستم اعلام شده از امروز آغاز و تا ۱۳ بهمن‌ماه ادامه دارد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، ثبت‌نام کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شده نهایی آزمون ورودی دوره های فراگیر تحصیلات تکمیلی (دانش پذیری کارشناسی ارشد) دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۸ (نوبت بیستم) اعلام شده، از امروز دوشنبه، ۷ بهمن آغاز شده و تا روز یکشنبه، ۱۳ بهمن‌ماه از طریق سامانه آموزشی گلستان به آدرس http:// reg.pnu.ac.ir ادامه دارد.

مدارک لازم برای ثبت‌نام شامل دو برگ از اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه، اصل و تصویر کارت ملی، ۶ قطعه عکس ۴*۳ جدید تمام رخ با زمینه روشن تهیه شده در سال جاری و پشت نویسی شده و اصل مدرک کارشناسی (دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته لازم است اصل مدرک کاردانی را ارائه کنند) است.

پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) نیستند؛ لازم است اصل گواهی دانش‌آموختگی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی (لیسانس) را ارائه کنند که در آن عبارت "اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ویا شورای عالی انقلاب فرهنگی  می‌باشد."قید شده باشد.

بر اساس مصوبه شماره ۳۶۸ مورخ ۷۴/۱۱/۰۳ شورای عالی انقلاب فرهنگی، طلاب و فضلاء حوزه علمی که بر اساس مدارک صادر شده مدیریت حوزه علمیه قم و مشهد  دوره سطح دو را با موفقیت گذرانده‌اند، همانند دارندگان مدارک کارشناسی می‌توانند در رشته‌های علوم انسانی این دوره تحصیل کنند.

لینک کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون در ذیل اطلاعیه دانشگاه پیام نور درج شده، لذا داوطلبان پس از رویت کارنامه نتیجه خود و در صورت هر گونه سؤال باید منحصراً از طریق سیستم ارسال درخواست الکترونیکی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اقدام کرده و از مراجعه حضوری جداً خودداری کنند.

کد خبر 407711

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.