قلعه نویی: اگر مثل تراکتور به اردوی خارجی می رفتیم شرایط بهتر می شد

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: شانس آوردیم گل نخوردیم چون همان قانون نانوشته است که گل نزنید گل می‌خورید.

به گزارش ایمنا، امیر قلعه‌نویی بعد از تساوی مقابل ماشین‌سازی در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: در ابتدا به مناسبت شهادت حضرت زهرا تسلیت می‌گویم. به خاطر روز گذشته هم عذرخواهی می‌کنم که به نشست نرسیدم. تشکر ویژه از مسئولان زمین دارم که در این شرایط سخت زمین را آماده کردند. چمن خیلی خوب بود و کیفیت داشت. ما مجازات شدیم. از دقیقه 2 تا 90 گل نزنیم همین می‌شود. همان قانون نانوشته که گل نزنیم گل می خوریم.

وی ادامه داد: طبیعی است نیم فصل بوده و تغییراتی وجود داشته است. تیم‌ها به هماهنگی نیاز دارند اما من از بچه‌ها راضی هستم به غیر از چند تا از بازیکنان که موقعیت بالای 80 درصد را از دست دادند که از آنها ناراضی هستم. ما به خاطر بی‌دقتی 2 امتیاز دیگر را از دست دادیم.

قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: ماشین‌سازی هم تلاش زیادی کرد با این وجود ما موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم اما گل نزدیم. خوشحالم که به تبریز آمدیم چرا که من در این شهر خاطرات خوبی دارم و هر زمانی می‌آیم یاد مسابقات آسیایی می‌افتم هرچند بازی را واگذار کرده بودیم اما این بازی در ذهنم می‌ماند.

سرمربی سپاهان درباره اردوی خارج از کشور، عنوان کرد: قرار بود به ترکیه برویم در این صورت شرایط فرق می‌کرد اما بعد گفتند دستورالعمل آمده که نرویم اگر می‌رفتیم شرایط بهتر می‌شد. باید نگاه ما به این رشته فوتبالی باشد اما متاسفانه یکسری مسائل پیش می‌آید که دقیقه 90 همه چیز تغییر می‌کند.

قلعه‌نویی همچنین درباره نقل و انتقالات در لیگ، خاطرنشان کرد: بعضی مانند سروش رفیعی دیر به ما اضافه شدند یا درباره ترکمان تا 48 ساعت نمی‌دانستیم بازیکن ما هست یا نه. کی‌روش استنلی هم دیر به تمرینات اضافه شد. ما با تعویض‌هایی که داشتیم سعی کردیم بازی را هجومی کنیم. محمد طیبی و سروش رفیعی را گرفتیم که خوب کار کردند.

سرمربی سپاهان گفت: ما در واقع نیم‌فصل دوم 2 بازیکن گرفتیم چون یک بازیکن ما مصدوم بود و آقایی هم قرار بود برود. بازیکنانی که گرفتیم در واقع جایگزین بودند. سروش بازیکن بسیار با کیفیتی است و نیاز به هماهنگی دارد. شانس آوردیم گل نخوردیم چون همان قانون نانوشته است که گل نزنید گل می‌خورید.

وی درباره داوری خاطرنشان کرد: اخطار اگر اخلاقی باشد باید با آن برخورد کرد اما اخطارهای ما تاکتیکی بود. تیم داوری هم امروز خوب بود. عرب یکی از امیدهای فوتبال ایران است و از تیم داوری تشکر می‌کنم.

کد خبر 407456

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.