تشکیل کمیته پاسخگویی به مسائل امور مالیاتی فعالان اقتصای استان اصفهان

استاندار اصفهان از تشکیل کمیته ای برای رسیدگی به مسائل امور مالیاتی فعالان اقتصادی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان خبرداد.

به گزارش ایمنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استاندای اصفهان، عباس رضایی در جلسه فعالان اقتصادی با محوریت مسائل مالیاتی که در محل اتاق بازرگانی برگزار شد، اظهار کرد: مدیریت و مسئولان اداره امور مالیاتی با مدیریت استان همدل و همزبان هستند و فعالان اقتصادی نیز در جهت رونق تولید، فعالیت دارند بنابراین برای هماهنگی بیشتر، نیاز به برگزاری جلسه ای احساس می شود.

وی ادامه افزود: برخی ابهامات موجود در خصوص مسائل مالیاتی و پیگیری پرونده هایی که نیاز به بررسی داشت در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

استاندار اصفهان عنوان کرد: قوانین و چارچوب های امور مالیاتی نیز با حضور فعالان اقتصادی مطرح شد تا مسیر برای رشد و توسعه شاخص های اقتصادی بیشتر فراهم شود.

رضایی خاطرنشان کرد: کمیته ای نیز با حضور معاون امور اقتصادی استانداری، مسئولان امور مالیاتی تا به مسائلی که در این خصوص در آینده ایجاد شود، پاسخگویی لازم را داشته باشند.

گفتنی است در این جلسه ۳ ساعته برخی از فعالان اقتصادی، مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند و مدیران ذیربط نیز مواردی را بیان داشتند.

کد خبر 406270

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.