تخفیف ۱۵ درصدی صدور پروانه ساختمانی

معاون توسعه مدیریت و منابع شهردار سنندج با اشاره به اعمال تخفیف ۱۵ درصدی صدور پروانه ساختمانی برای شهروندان خوش حساب، از مردم خواست، درخواست خود برای صدور مجوز را به روزهای پایانی سال موکول نکنند.

به گزارش ایمنا، کمال کاظمی، اظهار کرد: در سال‌های گذشته تخفیفات‌ عوارض صدور پروانه ساختمانی در ماه‌های پایانی سال اعمال می‌شد که برای رفع این مشکل و بهره‌مندی همه شهروندان از تخفیفات عوارض براساس لایحه عوارض از ابتدای‌ امسال به شهروندانی که درخواست صدور پروانه ساختمانی داشتند و به صورت نقدی اقدام به پرداخت عوارض کردند، تخفیف ۱۵ درصدی در نظر گرفتیم.

وی تاکید کرد: از شهروندان تقاضا می‌کنیم با توجه به اینکه تخفیف عوارض از ابتدای سال براساس لایحه اعمال شده است‌ درخواست صدور پروانه ساختمانی خود را به آخر سال موکول نکنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهردار سنندج با بیان اینکه مشارکت شهروندان در پرداخت به موقع عوارض موجب افزایش راندمان کاری در حوزه‌های مختلف می‌شود، تاکید کرد: به هیچ عنوان در ماه‌های پایانی سال تخفیفی جدیدی برای شهروندانی که درخواست صدور پروانه ساختمانی دارند به جز این ۱۵ درصد اعمال نخواهد شد.

کاظمی گفت: صدور پروانه ساختمانی، مهم‌ترین وسیله اجرای ضوابط منطقه بندی و تعیین نحوه استفاده از اراضی و ساختمان‌ها است.

منبع: ایسنا

کد خبر 405390

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.