یارانه آذرماه سوخت سرویس مدارس واریز شد

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از واریز ما به التفاوت ریالی سهمیه سوخت آذر ماه سرویس مدارس خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با اشاره به سهمیه اختصاص یافته به رانندگان سرویس مدارس اظهار کرد: آن دسته از ناوگانی که در قالب سامانه پایش ناوگان دانش‌آموزی «سپند» ساماندهی شده‌اند، به عنوان سرویس های مجاز به شمار می‌روند و از سهمیه سوخت ویژه سرویس مدارس برخواردار هستند.

وی افزود: در این خصوص در کارگروه مربوطه پس از بررسی‌های لازم میزان سهمیه تعلق گرفته به سرویس مدارس تا سقف ۱۲۰ لیتر برای خودروهای تک سوز و تا سقف ۸۰ لیتر برای خودروهای دو گانه سوز سهمیه بنزین اختصاص یافت.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور عنوان کرد: بر این اساس در مرحله نخست ما به التفاوت ریالی سهمیه سوخت این ناوگان از ابتدای اجرای طرح سهمیه بندی بنزین محاسبه و سهمیه مورد نظر تا پایان آذرماه محاسبه و به حساب رانندگان مشمول واریز شده است.  

ضامنی خاطرنشان کرد: رانندگان فقط جهت پرداخت هزینه سوخت در جایگاه‌های عرضه بنزین می‌توانند از این یارانه استفاده کنند.

وی گفت: آن دسته از رانندگان سرویس مدارس که در آژانس‌های کرایه تاکسی یا تاکسی‌های اینترنتی هم مشغول به فعالیت هستند و اطلاعات خود را ثبت کرده‌اند به صورت تجمیعی یارانه سوخت خود را دریافت می‌کنند.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور یادآور شد: آن دسته از رانندگان سرویس مدارس که تا ۲۰ آذر اطلاعات خود را تکمیل کردند و از جانب شهرداری‌ها تأئید و اطلاعاتشان صحیح باشد مشمول دریافت ما به التفاوت ریالی سهمیه سوخت بوده و اعتبار فوق به حساب شبایی که در سامانه معرفی کردند توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی واریز شده است.

وی گفت: در مرحله نخست، اطلاعات ۸۸ هزار و ۷۵۳ راننده سرویس مدرسه جهت دریافت سهمیه سوخت ارسال شده است که از این تعداد، اطلاعات ۵۶ هزار و ۵۰۴ نفر کامل و اعتبار مربوط به سهمیه سوخت به حساب آنها واریز شده است؛ آن دسته از رانندگان سرویس مدارسی که اطلاعاتشان صحیح نبوده از روز یکشنبه ۱۵ دی می‌توانند براساس پیامکی که برای آنها ارسال خواهد شد نسبت به تکمیل اطلاعات و رفع نواقص اقدام نمایند.

کد خبر 403828

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.