تجهیز بوستان‌های ارومیه به وسایل بازی کودکان

رییس سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت: از مهرماه سال جاری در بوستان‌هایی که دستگاه‌های وسایل بازی کودکان وضعیت نامناسبی نداشتند بازسازی و ساماندهی شدند.

به گزارش ایمنا، علی شایگان با بیان اینکه در راستای افزایش سرانه فضای سبز در تلاش هستیم تا سرانه فضای سبز را به استاندار جهانی برسانیم، اظهار کرد: در هفته بسیج سه بوستان مجهز به وسایل و امکانات مناسب افتتاح شد، همچنین سایر اقدامات دیگر در بوستان‌های تازه افتتاح شده تا اواخر سال جاری تکمیل می‌شود.

وی ادامه داد: از مهرماه سال جاری در بوستان‌هایی که سِت وسایل بازی کودکان وضعیت نامناسبی نداشت بازسازی و ساماندهی شد و ۲۰ دستگاه وسایل بازی برای کودکان در بوستان‌های شهر ارومیه خریداری و نصب شده است.

شایگان افزود: سیم‌کشی و روشنایی پارک‌های سطح شهر ارومیه ساماندهی شده است و علت نبود روشنایی در برخی از پارک‌ها در شب به دلیل صرفه‌جویی در مصرف برق است ...

رییس سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه اضافه کرد: به دلیل اینکه در فصول سرد سال رفت و آمد مردم در پارک‌های سطح شهر کاهش می‌یابد، روشنایی در برخی از پارک‌ها را کم کرده‌ایم که در مصرف برق نیز صرفه‌جویی شود.

کد خبر 402444

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.