پیش بینی بارش برف و باران در غرب و جنوب اصفهان تا چهارشنبه

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به ورود امواج ناپایدار بارشی به استان از امروز، گفت: بارش برف و باران در جنوب و غرب استان اصفهان طی دو روز آینده پیش بینی می شود.

ابراهیم هنرمند در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با اشاره به ورود امواج ناپایدار بارشی به استان از امروز، اظهار کرد: فعالیت این سامانه از جنوب و غرب استان آغاز می شود و تا روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: امروز در بیشتر مناطق استان افزایش تدریجی ابر، بارش برف و باران و گاهی وزش باد پیش بینی می شود؛ همچنین غلظت آلاینده های جوی در مناطق مرکزی به ویژه کلانشهر اصفهان از بعد از ظهر امروز کاهش خواهد یافت. 

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان  با بیان اینکه شدت فعالیت این امواج از امشب تا اوایل روز سه شنبه است، گفت: مه آلودگی، کاهش دید و بارش های کمتری را در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در استان شاهد خواهیم بود.

هنرمند اضافه کرد: افت محسوس دما را از روز چهارشنبه با خروج سامانه ناپایدار در استان خواهیم داشت.

وی با اشاره به کاهش دو تا چهار درجه‌ای بیشینه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده، ادامه داد: خوروبیابانک با دمای ۱۷ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای هشت درجه سانتی گراد زیر صفر به ترتیب گرمترین و سردترین مناطق استان پیش بینی می شود.

هنرمند افزود: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۱۰ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به دو درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد.

کد خبر 401392

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.