۱۳۶ نفر از عوامل تیراندازی در استان خوزستان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۱۳۶ نفر از عاملان تیراندازی و دارندگان اسلحه غیرمجاز در استان خوزستان در چند عملیات شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایمنا، سردار حیدر عباس‌زاده شامگاه امشب _جمعه ۲۲ آذرماه_ با اعلام مبارزه بی‌امان با دارندگان اسلحه غیرمجاز، عاملان خرید و فروش اسلحه و مهمات همچنین شناسایی عاملان تیراندازی در استان خوزستان، اظهار کرد: پلیس امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌ها این افراد را باهماهنگی قضایی در پنج روز گذشته در چند عملیات در استان خوزستان شناسایی و دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد ۲۱ قبضه اسلحه جنگی و ۱۹۰ قبضه اسلحه شکاری به همراه ۹۹۰ عدد انواع فشنگ کشف شد.

فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی، گفت: نیروی انتظامی استان مصمم است در مقابله با خرید و فروش اسلحه، دارندگان اسلحه غیرمجاز و عاملان تیراندازی برخورد جدی داشته تا محیط را برای متخلفان ناامن و برای آحاد مردم آرامش در پی داشته باشد.

سردار عباس‌زاده افزود: در راستای ارتقای امنیت عمومی استان خوزستان، طرح جمع‌آوری اسلحه و مهمات غیرمجاز و دستگیری افرادی که به سمت منازل، اماکن، مغازه‌ها و خودروها تیراندازی می‌کنند به پلیس امنیت عمومی استان ابلاغ شد.

منبع: ایرنا

کد خبر 400941

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.