اجرای بیش از نیم میلیارد تومان پروژه در یکسال

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از اجرای بیش از نیم میلیارد تومان پروژه و اقدامات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در یکسال گذشته در منطقه خبرداد.

حمید شهبازی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: امروزه فعالیت‌های هر سازمان، آنچنان با فناوری اطلاعات و ارتباطات گره خورده که تفکیک قائل‌شدن و جداسازی آنها را تا حدودی غیرممکن می‌کند.

وی با بیان اینکه توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات مکمل رشد و شکوفایی سایر زمینه‌های فعالیت در شهرداری است، تصریح کرد: بهره‌گیری از فناوری‌ها از جمله نیازهای توسعه است، در این راستا منطقه ۱۰ در یکسال گذشته پروژه‌ها و اقدامات خوبی با محوریت واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات منطقه با همکاری سایر واحدها داده است.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان ادامه داد: از مهمترین ادقامات انجام شده با محوریت واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌توان به اجرای یکپارچه و ارتقاء کیفی سیستم نظارت تصویری در ساختمان‌های اداری و خدماتی منطقه، راه‌اندازی اتاق سرور و اجرای سیستم برق اضطراری در ساختمان خدمات شهری منطقه، ارتقاء تجهیزات شبکه و همچنین  سیستم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری کاربران، ارتقاء استانداردهای ایمنی و امنیتی اتاق سرور و ساماندهی و مستندسازی برق، شبکه، تلفن ساختمان‌های اداری و خدمات شهری منطقه در کنار سایر فعالیت‌های پشتیبانی اشاره کرد.

وی انتظارات شهرداری در بخش توسعه فناوری و ارتباطات را فراتر از وضعیت فعلی دانست و تاکید کرد: کاهش حضور مردم در شهرداری و ارائه خدمات به صورت الکترونیکی در بستر توسعه زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری از اولویت‌های شهرداری به شمار می‌رود که باید به جدیت دنبال شود.

کد خبر 400477

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.