BRT با اوراق مشارکت به کرمانشاه می‌آید

شهردار کرمانشاه گفت: به زودی از سوی وزارت کشور ۴۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت در اختیار شهرداری کرمانشاه قرار می‌گیرد و این اوراق صرف راه‌اندازی BRT می‌شود.

به گزارش ایمنا، سعید طلوعی اظهار کرد: طبق پیگیری‌ها و مکاتباتی که انجام شده قرار است وزارت کشور ۴۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت را در اختیار شهرداری قرار دهند، البته به مراحل پایانی پرداخت این اوراق نیز رسیده‌ایم.

شهردار کرمانشاه با اشاره به تقاطع غیرهم‌سطح میدان امام خمینی(ره)، افزود: قسمت‌های شمال به جنوب، جنوب به شمال، غرب به شرق و شرق به غرب میدان امام خمینی(ره) تا ۴۵ روز دیگر راه‌ می‌افتد، ضمن اینکه پایه‌های قسمت شرق به جنوب و غرب به شمال آن نیز زده شده است.

وی با اشاره به لزوم مشارکت مردم در مدیریت شهری تصریح کرد: مالک امکانات شهری، خود مردم هستند که برای  آسایش آن‌ها از سوی شهرداری فراهم می‌شود که متاسفانه در اغتشاشات اخیر به بسیاری از آن‌ها خسارت وارد شده است.

طلوعی از تشکیل یک کمیسیون زیباسازی در شهرداری کرمانشاه متشکل از هیأت‌های علمی دانشگاه و مدیران شهری خبر داد و اضافه کرد: بحث زیباسازی شهر اعم از رنگ‌آمیزی، کاشت درخت، نصب المان‌ها و... براساس نظر این کمیسیون به صورت تخصصی، علمی و با برنامه‌ای کاملا مشخص انجام می‌شود.

شهردار کرمانشاه اظهار کرد: با توجه به مشکلات شهر کرمانشاه، اگر تعاملات داخلی خوبی با هم داشته باشیم، می‌توان بر بسیاری از مشکلات فائق آمد.

کد خبر 399301

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.