استفاده از سالن‌های شهرداری گرگان در موقع بحران

معاون خدمات شهری شهردار گرگان گفت: سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری گرگان قرار است سالن‌های ورزشی که در اختیار این سازمان قرار دارد را برای اسکان اضطراری شهروندان در صورت بروز حادثه فراهم کند.

به گزارش ایمنا، موسی‌الرضا صفری با اشاره به آمادگی شهرداری گرگان برای فصل سرما، اظهار کرد: با توجه به احتمال بارش شدید باران، برف و بروز یخبندان در فصول سرد، دومین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری گرگان تشکیل و وظایف واحدها، معاونت‌ها، مدیریت‌های مناطق و سازمان‌ها تهیه و به آن‌ها ابلاغ شده است.

وی به خرید مخازن ماسه و نمک اشاره کرد و تصریح کرد: در حال حاضر تعدادی مخزن در اختیار معاونت خدمات شهری است، اما با توجه به نیاز شهر گرگان به ویژه برای زیرگذرها و روگذرها، مخازن جدیدی خریداری می‌شود.

معاون خدمات شهری شهردار گرگان با اشاره به توسعه ناوگان موتوری شهرداری افزود: خرید یک دستگاه نمک‌پاش و برف‌روب مکانیزه نیز در دستور کار قرار گرفت و در حال طی مراحل اداری است.

صفری ادامه داد: برای فصل سرد سال ماسه و نمک به میزان کافی تهیه شده تا در صورت بارش برف و وقوع یخبندان، خدمات‌رسانی به شهروندان دچار اختلال نشود، همچنین آمادگی لازم در تمامی سازمان‌ها از جمله فضای سبز نیز فراهم شده تا برای شرایط سخت که احتمال یخ‌زدگی درختان حساس به سرما وجود دارد، تدابیر لازم اندیشیده شود.

وی عنوان کرد: به همه پیمانکاران ابلاغ شده تا بازدید و سرویس فنی خودروها به ویژه خودروهای جمع‌آوری زباله را در دستور کار قرار دهند و خرید زنجیر چرخ برای این خودروها نیز که از سال گذشته تأمین شده، امسال به صورت جدی‌تری دنبال می‌شود.

معاون خدمات شهری شهردار گرگان گفت: سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری گرگان قرار است سالن‌های ورزشی که در اختیار این سازمان قرار دارد را برای اسکان اضطراری شهروندان در صورت بروز حادثه فراهم کند.

صفری تأکید کرد: تهمیدات لازم برای ارایه خدمات در فصل سرما اندیشیده شده و آمادگی کاملی برای مواجهه با شرایط سخت داریم در عین حال از شهروندان می‌خواهیم در زمان بارش شدید باران و برف و یخبندان از ترددهای غیرضروری خودداری کنند تا خدمات بهتر و سریع‌تر به شهروندان ارائه شود.

کد خبر 399137

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.