احتیاجی نیست میزان خسارات ناآرامی‌ها اعلام عمومی شود

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: در اغتشاشات اخیر میزان خساراتی که به کرج وارد شده بسیار ناچیز است و لزومی به اعلام عمومی آن نیست

به گزارش خبرنگار ایمنا، اکبر سلیم نژاد امروز (یکشنبه) در صد و هفتاد و دومین جلسه شورای شهر کرج برگزار شد با اشاره به اینکه در اغتشاشات اخیر میزان خساراتی که به کرج وارد شده بسیار ناچیز است و لزومی به اعلام عمومی آن نیست، افزود: خوشبختانه با تلاش نیروهای حفاظتی و بسیج شهرداری کرج در چند روز اعتراضات، کمترین خسارت به اموال مدیریت شهری وارد شد و فقط چند دستگاه خودروی آتش نشانی برای اطفای حریق در فردیس و محمد شهر دچار آسیب شدند.

وی افزود: ما برای حق اعتراض قانونی و مسالمت آمیز مردم احترام قائلیم ولی اینکه آنها برای نشان دادن اعتراض دست به تخریب اموال عمومی بزنند به هیچ وجه مورد تایید نیست.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: باید مکانی در کرج برای اعتراضات مردمی مشخص شود تا مردم با رعایت قانون و از مسیر درست خواسته‌های خود را به گوش مسئولان برسانند.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری در طول چند روز اعتراضات هزینه‌هایی برای خدمات رسانی به برخی ارگان‌ها پرداخت کرده که از پرداخت آن ناگزیر بوده است.

کد خبر 399009

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.