آغاز عملیات احداث پارکینگ طبقاتی بیرجند

عملیات اجرایی ساخت پارکینگ طبقاتی در خیابان حکیم‌نزاری بیرجند با حضور استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان استان آغاز شد.

به گزارش ایمنا، محمدعلی جاوید، شهردار بیرجند در آیین افتتاح این پارکینگ، اظهار کرد: این پروژه با زیربنای دو هزار و ۸۰۰ مترمربع در دو طبقه احداث می‌شودشده است.

وی با بیان اینکه چهار میلیارد تومان در بودجه امسال شهرداری برای ساخت این پارکینگ در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: احداث پارکینگ طبقاتی در "خیابان حکیم‌نزاری" به دلیل حجم بالای ترافیک این خیابان یکی از نیازهای اساسی شهر است که طرح آن به تصویب شورای اسلامی شهر بیرجند رسیده است.

شهردار بیرجند با بیان اینکه یک‌هزار و ۳۵۰ متر مربع ملک تجاری و مسکونی برای ساخت این پارکینگ تملک شده است، خاطرنشان کرد: تملک این ساختمان‌ها دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه داشته است.

جاوید ظرفیت پارکینگ طبقاتی خیابان حکیم نزاری را ۱۲۰ خودرو عنوان کرد و گفت: مدت ساخت پارکینگ هشت ماه است که پیمانکار عملیات اجرایی آن را از امروز آغاز می‌‎کند

جاوید با بیان اینکه اعتبار اجرای این طرح ۱۰۰ درصد تامین شده است، تصریح کرد: خیابان حکیم نزاری از معابر پرتردد بیرجند است و به بازار بزرگ این شهر ختم می‌شود.

کد خبر 398984

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.