تمام افرادی که به خیابان آمدند اغتشاشگر نبودند

مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور گفت: هیچ کس ادعا نکرده است تمام افرادی که برای اعتراض به خیابان آمدند اغتشاشگر بوده‌اند. به طور قطع تمام مسئولانی که باید در این باره پاسخ بدهند پاسخ‌ خواهند داد.

به گزارش ایمنا، حسام‌الدین آشنا در ارتباط با اعتراضات اخیر در کشور و در پاسخ به این پرسش که آیا تمام افرادی که اعتراض‌ داشتند، اغتشاشگر بوده‌اند؟ گفت: هیچ کس چنین ادعائی نکرده، تمام افرادی که برای اعتراض به خیابان آمدند، اغتشاش‌گر بودند. البته رئیس دفتر رئیس‌جمهور در ارتباط با این افراد توضیحات لازم را داده است و به طور قطع تمام مسئولانی که باید در این باره پاسخ بدهند، پاسخ‌ خواهند داد. 

وی در پاسخ به این پرسش که بالاخره افراد در خیابان را چه باید تلقی کنیم؟ گفت: در این رابطه مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و وزیر کشور صحبت کرده‌اند. هیچ کس اظهار نکرده است که تمام افراد اشرار بودند. هویت افرادی که در اعتراضات شرکت داشته‌اند، کاملا تفکیک شده است. هیچ گاه گفته نشده است که تمام افرادی که اعتراض کرده‌اند، اشرار هستند. 

مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور در پاسخ به پرسشی درباره هویت افراد کشته‌ شده در اعتراضات گفت: کشته‌ شدگان نیز حتما باید فرد به فرد بررسی شوند. 

آشنا در پاسخ به این  پرسش که آیا دولت در ارتباط با افرادی که بی‌گناه کشته شده‌اند، پاسخی خواهد داد، اظهار کرد: فکر می‌کنم همه ما باید پاسخگو باشیم. 

منبع: ایلنا

کد خبر 398975

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.