۳ نفر از محرکان اصلی نا آرامی‌های اخیر اصفهان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان ازشناسایی و دستگیری سه نفراز لیدرها و محرکان اصلی نا آرامی های اخیر که در شبکه های اجتماعی فضای مجازی اقدام به تحریک شهروندان برای شرکت در تجمعات غیرقانونی و ایجاد اغتشاش در جامعه می کردند خبر داد.

به گزارش ایمنا، سردار مهدی معصوم بیگی اظهار کرد: در پی وقوع اعتراضاتی در شهر اصفهان و برخی شهرستان های تابعه این استان که به علت افزایش قیمت بنزین صورت گرفت، عده ای از مخلان نظم و امنیت عمومی با سؤ استفاده از این موقعیت اقدام به تحریک مردم برای شرکت در  تجمعات غیر قانونی و ایجاد اغتشاش در جامعه از طریق شبکه های اجتماعی در فضای مجازی کردند که بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در بررسی های تخصصی و کارشناساسی صورت گرفته توسط پلیس فتای استان اصفهان نهایتاً هویت ۳ نفر از این افراد مشخص شد که ماموران   پس از انجام یکسری کارهای پلیسی این افراد را در مخفیگاه های خود دستگیر کردند.

سردار معصوم بیگی اضافه کرد: متهمان در تحقیقات صورت گرفته صراحتاً به تحریک شهروندان در فضای مجازی اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل شدند.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان اصفهان، فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و هر کس به امنیت و احساس آرامش مردم خدشه وارد کند با برخورد قاطع و قانونی پلیس و دستگاه قضائی روبرو خواهد شد.

کد خبر 398442

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.