مصدومیت توسلی رفع شده است/ از نیم فصل اول بهتر هستیم

سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو گفت: به دلیل اینکه بازیکنان اول فصل هرکدام از تیمی آمده بودند، ناهماهنگی در تیم خیلی مشخص بود که در حال حاضر ازنظر بدنی و تاکتیک پذیری به یک انسجام خوبی رسیده‌اند و ۸۰ درصد اهداف ما در این زمینه عملی شده است.

میترا چین سری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در رابطه با شرایط تیم فوتسال بانوان نامی نو، اظهار کرد: بعد از تعطیلات نیم‌ فصل تمرینات بدنسازی و تاکتیکی را شروع کردیم و در حال حاضر تیم آماده‌ای داریم.

وی با بیان اینکه بازی سختی مقابل مس رفسنجان داریم، افزود: دور رفت به مس باختیم. آن‌ها در زمین خودشان انگیزه پیروزی دارند و ما سعی می‌کنیم سه امتیاز را کسب کنیم. برای صعود به پلی‌آف به تمام امتیازات مسابقات پیش رویمان نیاز داریم که هر بازی برای ما شبیه یک فینال است.

سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو با شاره به اینکه نسبت به اوایل فصل بهتر شده‌ایم، خاطرنشان کرد: این فصل بازیکنان جدیدی از تیم های دیگر اضافه کرده بودیم که اوایل فصل ناهماهنگی در تیم  مشهود بود. تیم از نظر بدنی و تاکتیک پذیری به انسجام خوبی رسیده‌ و ۸۰ درصد اهداف ما در این زمینه عملی شده است.

چین سری در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه آیا در نیم فصل بازیکن جدیدی به تیم اضافه شئه است یا خیر؟، تصریح کرد: لیستی از نفراتی که مدنظرم بودند را به باشگاه دادم، اما بعضی از این بازیکنان دوست داشتند در تیمی که هستند کار خود را ادامه دهند و برخی هم شرایط پیوستنشان به نامی نو فراهم نشد، اما چند نفر از دختران جوان اصفهان به تیم اضافه شدند و امیدواریم در کنار تیم به آمادگی برسند.

وی ادامه داد: تا جایی که اطلاع دارم  تیم دریژنو و مس رفسنجان هرکدام یک بازیکن جذب کرده‌اند و بقیه تیم‌ها با بازیکنان قبلی خود لیگ را ادامه می‌دهند.

سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی با اشاره به اینکه برای تمرینات نیم‌فصل بدشانسی آوردیم، گفت: چند نفر از بازیکنان مصدوم شدند و دوره بازگشتشان طول کشید.تمرینات خوبی را  پشت سر گذاشتیم و به آمادگی لازم رسیده‌ایم.

چین سری در رابطه با لغو بازی‌ها، گفت: با تعویق بازی‌ها بازیکنان از شرایط مسابقه دور می‌مانند و به خاطر اینکه لغو بازی‌ها پیش‌بینی‌نشده بود، نتوانستیم بازی دوستانه برگزار کنیم؛ حفظ امنیت بازیکنان در اولویت قرار دارد و چاره‌ای غیر از پذیرفتن آن شرایط نداشتیم.

وی بابیان اینکه مصدومیت فرزانه توسلی برطرف شده است، اظهار کرد: توسلی را به دلیل مصدومیت در آخرین بازی نیم‌فصل نداشتیم، او به تیم اضافه‌ شده و می‌تواند در بازی روز جمعه به میدان برود. برای بازی مقابل مس محروم نداریم، اما دیگر دروازه‌بان تیم مصدوم شده که منتظر جواب ام آر آی او هستیم.

کد خبر 398349

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.