کشوری که بسیج ۲۰ میلیونی دارد بن‌بست ندارد

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اینکه ملتی که بسیج ۲۰ میلیونی دارد بن‌بست ندارد، گفت: آن‌ها که تلاش دارند بگویند ما به بن‌بست خورده‌ایم، ظرفیت‌های عظیم این ملت را نمی شناسند.

به گزارش ایمنا، سردار غلامرضا جلالی با اشاره به هفته بسیج با بیان اینکه بسیج حقیقتی شبیه به افسانه هاست، گفت: این تعبیر مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) درباره شجره طیبه ای است که امروز ملت ایران در سایه سار امن آن روزگار می‌سپارد.

وی با بیان اینکه دیروز خیابان‌های تهران و بسیاری از شهرهای کشور پذیرای صدها هزار ایرانی مسلمانی بود که به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی ایمان راسخ داشتند، افزود: آنهایی که اگرچه از ندانم کاری برخی مسئولین آزرده خاطر بودند اما بین اصل نظام و انقلاب و عملکرد مسئولین تفاوت و تمییز قائل هستند، آنها بسیجی وار آمدند تا بگوید ما اهل کوفه نیستیم.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه پیشتر اشاره کرده بودیم که در فضای پسافتح جنگ ترکیبی باید به شدت مراقب باشیم که دشمن در کمین است، خاطرنشان کرد: بلوای آبان نیز مصداقی از همین کمین دشمن برای تبدیل پیروزی ملت ایران به شکست بود.

جلالی با تاکید براینکه دشمن نمی‌داند این ملت شکست ندارد چرا که پشت سر ولی خود بسیجی وار و بصیرت مدار در میدان است، افزود: حماسه چهار آذر ۹۸ تبلور روحیه مقاومت بسیجی در میدان سخت فتنه های ترکیبی بود، خداقوت مردان و زنان پای کار انقلاب! خداقوت بسیجیان همیشه در صحنه!

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی بسیج باید نقش خود را در آرایش دفاعی که مدنظر مقام معظم رهبری است تقویت کند، ادامه داد: امروز میدان جنگ صرفا دیگر نظامی نیست، از عرصه فرهنگ تا اقتصاد، تا فضای سایبر و تولید علم و دانش همه عرصه پیکار و مجاهدت است و چه فرصتی بهتر از این برای بسیجیان که وارد عرصه های گوناگون شده و در تمامی سطوح فتح و نصرت بیافرینند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پایان با هشدار درباره اینکه عده‌ای در کشور تلاش دارند بگویند ما به بن بست خورده ایم، گفت: اینها در بهترین حالت ممکن غافلانی هستند که ظرفیت های عظیم این ملت بزرگ تحت امر ولایت را نمی شناسند، ملتی که بسیج ۲۰ میلیونی دارد بن بست ندارد، شاید این عده در بن بست ذهنی خود گیر کرده اند که امیدواریم خدا نجاتشان دهد.

منبع: فارس

کد خبر 398247

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.