جزئیات ثبت‌نام‌ دوره کارشناسی علمی کاربردی اعلام شد

متقاضیان شرکت در دوره‌ مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه علمی کاربردی تا دهم دی ماه فرصت دارند در این دوره‌ها ثبت نام کنند.

به گزارش ایمنا، داوطلبان واجد شرایط علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دوره‌ مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی سال ۱۳۹۸ (اعم از داوطلبانی که در پذیرش دوره مذکور ثبت‌نام کرده و یا ثبت‌نام نکرده‌اند) برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی متناسب با نوع مدرک کاردانی (فوق دیپلم) خود در مراکز و واحدهای آموزشی پذیرنده در این مرحله، می‌توانند جداول حاوی اطلاعات رشته‌ محل‌ها را که در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است، مطالعه و ضمن مشخص‌کردن رشته، مراکز و واحدهای آموزشی مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارک تا دهم دی ماه جاری به مراکز و واحدهای آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه کنند.

همچنین داوطلبان رشته محل‌های فوق باید دارای مدرک کاردانی (فوق دیپلم) بوده و یا حداکثر تا تاریخ ۳۰ شهریور نسبت به اخذ مدرک مربوط اقدام کرده باشند. در صورتی که تشکیل کلاس برای نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از سوی مؤسسه امکان‌پذیر باشد، ثبت‌نام از داوطلبانی که تا تاریخ ۳۰ بهمن، مدرک تحصیلی کاردانی (فوق دیپلم) خود را اخذ می‌کنند، با شروع تحصیل از بهمن‌ماه ۱۳۹۸ پس از ارائه مدرک مربوط بلامانع است.

طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور،‌ برای ثبت نام در دوره‌های فوق هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یک کدرشته محل از یک گروه آموزشی در یک مرکز و یا واحد آموزشی متناسب با مدرک کاردانی (فوق دیپلم) خود که در جدول شماره ۳ دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره فوق مشخص شده است (این دفترچه از طریق سایت این سازمان قابل دسترسی است) انتخاب کند.

در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو کدرشته و یا در دو مؤسسه، اطلاعات داوطلب از بانک اطلاعات پذیرفته‌شدگان یکی از مؤسسات بر اساس ضوابط این سازمان حذف شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

پس از پایان مهلت اعلام‌شده، مراکز مجاز به ثبت‌نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور برای متقاضیانی که بعد از تاریخ تعیین‌شده مراجعه کنند صورت نخواهد گرفت.

کد خبر 397914

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.