پیاده‌روهای قزوین مناسب‌سازی می‌شود

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: اجرای پروژه‌های مناسب‌سازی پیاده‌روها موجب افزایش ضریب ایمنی تردد عابران پیاده می‌شود.

به گزارش ایمنا، سعید جهانگیری اظهار کرد: حفظ جان عابران پیاده و افزایش ضریب ایمنی تردد آنان در معابر شهری یکی از رسالت‌های سازمان به شمار می‌رود که از طریق اجرای خط‌کشی‌های عرضی و مناسب‌سازی پیاده‌روها محقق می‌شود.

وی ادامه داد: براین اساس تمام پیاده‌روهای سطح شهر که محل عبور عابران پیاده است توسط کارشناسان سازمان مورد بازدید قرار می‌گیرد تا در صورت لزوم نسبت به مناسب‌سازی آن‌ها اقدام شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: از ابتدای سال جاری نیز ۱۲ مورد پروژه مناسب‌سازی پیاده‌رو در معابر سطح اجرا شده که برخی از آن‌ها شامل بلوار انصارالحسین، میدان مادر، فلسطین، فردوسی، شهیدبابایی و تقاطع مدرس-طالقانی است.

جهانگیری گفت: با توجه به اینکه اجرای پروژه‌های مناسب‌سازی یکی از پروژه‌های اولویت‌دار و مستمر سازمان به شمار می‌رود تا پایان سال جاری نیز با توجه به نیازسنجی‌هایی که صورت می‌گیرد شاهد اجرای این قبیل پروژه‌ها در سطح شهر هستیم.

کد خبر 397910

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.