۱۳ آبان، مظهر استقامت ملت ایران

شهردار و رییس شورای اسلامی شهر ساری در پیامی اینستاگرامی به مناسبت ۱۳ آبان نوشتند: یکی از مهم‌ترین رویدادهای پس از انقلاب در کشور ما، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره) است که به مظهر استکبارستیزی تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، متن پیام اینستاگرامی شهردار و رییس شورای اسلامی ساری به مناسبت ۱۳ آبان چنین است:

بسمه تعالی

تاریخ تحولات سیاسی و اجتماعی ایران همواره شاهد فراز و فرودهایی از فعالیت‌ها و اقدامات متعددی است که برخی همانند حماسه سیزدهم آبان‌ماه، زوایای مخفی و لایه‌های مختلفی از چهره خصمانه دشمن را آشکار کرده و از هویت واقعی استکبار رونمایی کرده است.

۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، این روز، روز میعاد دانش‌آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش‌آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ه) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش‌آموزانی است که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمانخواهی جان در راه عدالت نثار می‌کنند تا ریشه ظلم بر چیده شود. میعادی که بند بند آن جهد و جهاد و اجتهاد در عرصه‌های عزت و آزادگی است.

مبارزه با استکبار، همواره به عنوان یکی از اصول اساسی نظام اسلامی، مورد توجه تئوریسین‌های انقلاب اسلامی ایران بوده است. یکی از مهم‌ترین رویدادهای پس از انقلاب در کشور ما، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره) است که به مظهر استکبارستیزی تبدیل شده است.

بر همین اساس، ملت شریف ایران و خصوصاً شهروندان ساروی، مثل گذشته با استقامت و بهره گیری از هوشمندی و بصیرت ذاتی خویش، در راه مبارزه با استکبار جهانی سربلند و پیروز خواهند بود.

اینجانبان، ضمن گرامیداشت این روز تاریخی، یقین داریم با همت و استقامت مردم و نیز با بهره گیری از دستورات رهبر معظم انقلاب و با شعار "استکبارستیزی سرآغاز افول آمریکا" از این گذرگاه که با بدعهدی سردمداران نظام زور و سلطه ی امریکا بوجود آمده، گذر کرده و شاهد تثبیت بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهیم بود.

                 علیجان شمشیربند                                 عباس رجبی

     رییس شورای اسلامی شهر ساری                      شهردار ساری

کد خبر 395539

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.