تحریم‌ها مانعی در مسیر پیشرفت ما ایجاد نخواهد کرد

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: تحریم‌های ظالمانه نه‌تنها مانعی در مسیر پیشرفت نیروی هوایی ایجاد نخواهد کرد بلکه انگیزه ما را بیشتر و حرکت ارتش را در این مسیر تسریع می‌کند.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده با اشاره به پیشرفت‌های متعددی که در صنعت هوایی صورت گرفته است، افزود: ما در صنعت هوایی حرکت بسیار خوبی را برای رشد و توسعه فناوری هوایی آغاز کرده‌ایم که ساخت جنگنده "کوثر" و جت آموزشی "یاسین" نمونه‌هایی از این پیشرفت‌ها محسوب می‌شود.

امیر نصیرزاده اظهار داشت: قطعاً در آینده شاهد موفقیت‌هایی بزرگتر خواهیم بود چرا که راه برای ما باز شده است و دیگر هیچ مانعی برای پیشرفت و تعالی در حوزه فناوری هوایی برای ما وجود ندارد و این حرکت رو به جلو به طور مستمر ادامه خواهد یافت.

وی با بیان اینکه تحریم‌های ظالمانه انگیزه ما را بالاتر می‌برد، گفت: دشمنان بدانند که تحریم‌های ظالمانه مانعی در مسیر پیشرفت ما ایجاد نخواهد کرد و در واقع حرکت ما را در مسیر پیشرفت تسریع می‌بخشد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به اینکه خلبانان و کارشناسان ما با همکاری کارشناسان فنی صنعت هوایی در ساخت هواپیمای یاسین تلاش کردند، افزود: بحمدالله این جت آموزشی با موفقیت پرواز آزمایشی را انجام داد و در آینده نزدیک خط تولید آن کار خود را آغاز می‌کند.

کد خبر 394844

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.