۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
دیاپازون به لهستان رفت

ژاله صامتی، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، در صفحه شخصی خود از حضور فیلم سینمایی دیاپازون، در جشنواره توفی فست لهستان خبر داده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، ژاله صامتی، با انتشار این عکس در اینستاگرامش آورده است:

دیاپازون به جشنواره توفی فست لهستان راه یافت. دیاپازون در دومین حضور جهانی خود به هفدهمین جشنواره بین المللی توفی فست در کشور لهستان راه یافت.

به گزارش مشاور رسانه ای، فیلم سینمایی دیاپازون به کارگردانی حامد تهرانی و تهیه کنندگی علیرضا شجاع نوری و با فیلمنامه ای از حسین تهرانی، پس از حضور در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم بوسان کره جنوبی، در دومین حضور بین المللی خود، به هفدهمین جشنواره فیلم توفی فست لهستان راه یافته است. این جشنواره به عنوان یکی از فستیوال های مهم شرق اروپا، از نوزدهم تا بیست و هفتم اکتبر در شهر تورن کشور لهستان برگزار می شود. توفی فست که آن را با عنوان جشنواره فیلم های عصیانگر می شناسند، با هدف پرداختن به آثار بی پروا، نظیر فیلم های کارگردانانی چون برگمان، پازولینی، هانکه و . . .برگزار می شود و به دنبال کشف و معرفی آثار و کارگردانانی با این خصوصیات است.

ژاله صامتی، بهنوش بختیاری، علیرضا استادی، مهدی حسینی نیا، حسین تهرانی، ایلیا کیوان، معصومه رحمانی، بابک نوری و با معرفی علیرضا ساوه درودی، مهرنوش حاجی خانی، شادی گنجی، مهران آتش زای، مهسا اکبری، سارا سرابی، غزال غلامی، یکتا طبیبی، در این اثر به ایفای نقش پرداخته اند.

لازم به ذکر است که این فیلم پس از حضور در جشنواره بین المللی بوسان کره جنوبی،مورد استقبال منتقدان و مخاطبان جشنواره قرار گرفت.

کد خبر 394614

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.