توزیع ۱۰۴ هزار تن آسفالت در سال جاری

قائم مقام شهردار ارومیه گفت: از ابتدای سال جاری در راستای تحقق بودجه بیش از۷۰ درصد از برنامه های اجرایی شهرداری ارومیه تحقق یافته است.

به گزارش ایمنا، غلامرضا عدل‌دوست در برنانه زنده رادیویی «شهریمیز» با بیان اینکه بودجه سال ۹۸ شهرداری ارومیه به میزان یک میلیلرد و ۲۷۰ میلیون تومان تصویب شد، اظهار کرد: پیام اصلی بودجه امسال نیز ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان با رویکرد مشارکت شهروندان  بود که برای تحقق این پیام نیز مدیریت شهری یک سری برنامه‌ها را در دستور کار قرار داد.

وی با اشاره به ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان با رویکرد مشارکت شهروندان و مسئولیت‌پذیری مسئولان شهری، افزود:  تمام برنامه‌های اجرایی جهت توسعه و آبادانی در شهر فقط با مشارکت شهروندان تحقق می‌پذیرد.

قائم مقام شهردار ارومیه با اشاره به تحقق برنامه‌های سال جاری با تصویب بودجه، گفت: از ابتدای سال جاری در راستای بودجه بیش از۷۰ درصد از برنامه‌های اجرایی در شهر تحقق یافته است.

عدل‌دوست با بیان اینکه اولویت اصلی بودجه سال ۹۸ آسفالت رو یه هسته مرکزی شهر و بافت فرسوده و به حداقل رساندن آسفالت معابر خاکی بود، تصریح کرد:  بر این اساس از ابتدای سال جاری در سطح مناطق پنج‌گانه شهر ارومیه، ۱۰۴ هزار تن آسفالت  در مساحت  ۶۸۰  هزار مترمربع  با هزینه کرد ۷۰ میلیارد تومان توزیع شده است.

وی اظهار کرد: آسفالت معابر با اولویت معابر خاکی تا پایان آبان تدوام خواهد داشت و شن‌ریزی و زیرسازی در معابر خاکی نیز انجام می‌شود و درصورت  مساعد شدن هوا نیز ادامه خواهد داشت.

قائم مقام شهردار ارومیه با اشاره به پروژه‌های نیمه‌تمام شهر ارومیه، خاطرنشان کرد: پروژه شهربازی چی چست، تقاطغ غیرهمسطح آذربایجان، کمربندی دوم ارومیه و پارک سلامت از جمله پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام  در سال جاری بود که بر تسریع در روند عملیات اجرای آن تاکید شد.

عدل دوست با بیان اینکه هفته اول آذرماه همزمان با هفته بسیج فاز دوم پروژه یعنی پلB۳ به بهره برداری می رسد ، اظهار کرد:  پل B۳ ، باند رفت بلوار والفجر –جاده مهاباد به طول یک کیلومتر با هزینه کرد ۴۵ میلیارد تومان در آستانه بهره برداری است.

وی عنوان کرد: پروژه شهربازی بزرگ چی چست هم دراولویت اتمام پروژه های نیمه تمام   با هزینه کرد ۴۰ میلیارد تومان  طی مهر ماه امسال افتتاح شد.

قائم مقام شهردار ارومیه اظهار کرد: همچنین تا پایان سال جاری پارک سلامت به مساحت ۲ هکتار و با صرف اعتباری به میزان ۱۰ میلیارد تومان افتتاح می شود.

عدل‌دوست با اشاره به فاز اول کمربندی دوم شهر ارومیه،  اظهار کرد:  فاز اول از تقاطع غیر هم سطح سرو تا جاده انهر با هزینه کرد ۵۵ میلیارد تومان با بیش از ۵۰  درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا است.

قائم مقام شهردار ارومیه  گفت: امسال همچنین شاهد راه اندازی ۵ دستگاه پل عابر پیاده و ۱۵ باب سرویس بهداشتی در شهر بودیم.

وی با اشاره به پیاده رو سازی معابر در سال جاری عنوان کرد: از ابتدای سال جاری ۴۷ هزار متر مربع از معابر شهر ارومیه بتن پلاک و پیاده رو سازی شده است.

کد خبر 394598

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.