انعقاد تفاهمنامه ۲۸۰ میلیاردی استانداری خوزستان و شهرداری اهواز

شهردار اهواز از انعقاد تفاهمنامه ۲۸۰ میلیاردی استانداری خوزستان و شهرداری اهواز خبر داد.

به گزارش ایمنا، موسی شاعری گفت: نشست‌ها و هماهنگی‌های بین استانداری خوزستان و شهرداری اهواز منجر به تامین اعتبار برنامه‌ریزی برای اجرای پروژه‌ها شد که امیدواریم در آینده پروژه‌ها تفکیک و مشخص شوند و از نظرات اعضای شورا نیز استفاده خواهیم کرد، پس از این مرحله نیز مناقصه پروژه‌ها برگزار و تامین اعتبار اجرای پروژه‌ها انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد: امیدوارم دغدغه‌مندی اعضای شورای شهر اهواز و نگاه مجدانه نماینده عالی دولت در استان خوزستان فرصتی برای توسعه بیشتر اهواز شود.

شهردار اهواز با اشاره به قرار دادن اعتبار ویژه‌ای از محل جبران خسارت‌های سیل به شهرداری، گفت: خسارت‌هایی که در بحران سیل به اهواز وارد شد، بسیار جدی است و امیدواریم دولت در این خصوص نگاه ویژه‌ای به اهواز داشته باشد.

وی ادامه داد: البته استاندار خوزستان نگاه ویژه‌ای به شهرداری اهواز دارد و بخش زیادی از اعتبارات را برای شهرداری اهواز در نظر گرفته است، اما امیدواریم این حمایت‌ها ادامه داشته باشد.

شاعری خاطرنشان کرد: اداره شهرها به ویژه کلانشهرها در شرایط فعلی کشور و هزینه‌های سرسام‌آور مدیریت شهری، کار دشواری است و هیچکس به تنهایی قادر نیست مشکلات گسترده یک کلانشهر را مرتفع کند و برای رفع مشکلات و توسعه شهر، نیازمند همراهی و هماهنگی همه دستگاه‌های اجرایی و عناصر تاثیرگذار بر شهر هستیم.

شهردار اهواز افزود: طبیعتاً همراهی اعضای شورای شهر اهواز به عنوان نهاد قانونگذار و ناظر برای مدیریت شهری در کنار مدیریت عالی استان می‌تواند تاثیر بسزایی در سرعت گرفتن حرکت مدیریت شهری داشته باشد.

کد خبر 394227

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.