شاعری: مدیریت شهری به یاری همه دستگاه‌ها نیاز دارد

شهردار اهواز گفت: هیچکس به تنهایی قادر نیست مشکلات گسترده یک کلانشهر را مرتفع کند و برای رفع مشکلات و توسعه شهر، نیازمند همراهی و هماهنگی همه دستگاه‌های اجرایی و عناصر تاثیرگذار بر شهر هستیم.

به گزارش ایمنا، موسی شاعری اظهار کرد: نشست‌ها و هماهنگی‌های بین استانداری خوزستان و شهرداری اهواز منجر به تامین اعتبار برنامه‌ریزی برای اجرای پروژه‌ها شد که امیدواریم در آینده پروژه‌ها تفکیک و مشخص شوند و از نظرات اعضای شورا نیز استفاده خواهیم کرد، پس از این مرحله نیز مناقصه پروژه‌ها برگزار و تامین اعتبار اجرای پروژه‌ها انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: امیدواریم دغدغه‌مندی اعضای شورای شهر اهواز و نگاه مجدانه نماینده عالی دولت در استان خوزستان فرصتی برای توسعه بیشتر اهواز شود.

شهردار اهواز با اشاره به قرار دادن اعتبار ویژه‌ای از محل جبران خسارت‌های سیل به شهرداری، گفت: خسارت‌هایی که در بحران سیل به اهواز وارد شد، بسیار جدی است و امیدواریم دولت در این خصوص نگاه ویژه‌ای به اهواز داشته باشد.

شاعری ادامه داد: استاندار خوزستان نگاه ویژه‌ای به شهرداری اهواز دارد و بخش اعظمی از اعتبارات را برای شهرداری اهواز در نظر گرفته است، اما امیدواریم این حمایت‌ها ادامه داشته باشد و ما نیز در جهت توسعه شهر اهواز حرکت کنیم.

شهردار اهواز خاطرنشان کرد: اداره شهرها به ویژه کلانشهرها در شرایط فعلی کشور و هزینه‌های سرسام‌آور مدیریت شهری، کار دشواری است و هیچکس به تنهایی قادر نیست مشکلات گسترده یک کلانشهر را مرتفع کند و برای رفع مشکلات و توسعه شهر، نیازمند همراهی و هماهنگی همه دستگاه‌های اجرایی و عناصر تاثیرگذار بر شهر هستیم.

وی افزود: طبیعتاً همراهی اعضای شورای شهر اهواز به عنوان نهاد قانون گذار و ناظر برای مدیریت شهری در کنار مدیریت عالی استان می‌تواند تاثیر بسزایی در سرعت گرفتن حرکت مدیریت شهری داشته باشد.

کد خبر 394122

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.