نایب قهرمانی رکاب زنان سپاهانی در تور بین المللی پنینسولار مالزی

تیم دوچرخه سواری باشگاه سپاهان موفق شد در مرحله دوم تور بین المللی دوچرخه‌سواری پنینسولار مالزی به مقام نایب قهرمانی دست یابد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط باشگاه فولاد مبارکه عمومی سپاهان، امیرحسین جمشیدیان، رکابزن تیم فولاد مبارکه سپاهان موفق شد در مرحله دوم این تور به مقام نایب قهرمانی دست یابد.  جمشیدیان همچنین به مقام سوم کوهستان این مرحله دست یافت.

مهدی ناطقی، دیگر دوچرخه‌سوار تیم سپاهان نیز در این مرحله به مقام چهارم رسید.

تور بین المللی دوچرخه سواری پنینسولار مالزی با حضور ۱۱۶ رکابزن در قالب ۱۸ تیم باشگاهی و دو تیم ملی از کشورهای مختلف جهان و در ۵ مرحله به مسافت های ۱۸۰.۶، ۱۵۷.۴،  ۱۷۲.۷، ۸۹.۵ و ۱۵۱.۴ کیلومتر برگزار می شود.

مرحله دوم این تور در مسیری به مسافت ۱۵۷.۴ کیلومتر با سه خط امتیازی در کیلومترهای ۲۳.۶، ۸۳ و ۱۰۳.۸ و یک خط کوهستان در کیلومتر ۱۴۳.۴ به برگزار شد که تیم سپاهان نیز در این مرحله خوش درخشید.  

تیم دوچرخه سواری باشگاه فولاد مبارکه سپاهان نیز متشکل از امیرحسین جمشیدیان، مهدی ناطقی، محمد اسماعیل چایچی و حسین علیزاده با مدیریت محمد باقری در این دوره از رقابت‌ها حضور دارد.

شایان ذکر است در دو روز گذشته نیز مراسم افتتاحیه تور با معرفی تیم ها و رکابزنان آنها و همچنین مرحله نخست این رقابت‌ها با یک خط کوهستان در کیلومتر ۸۶ و سه خط امتیازی در کیلومترهای ۱۰۴.۵، ۱۴۱.۷ و ۱۵۰.۸ برگزار شد.

کد خبر 393494

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.