تامین روشنایی مسیر زائران اربعین حسینی در مرز خسروی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، از تامین برق و روشنایی مسیر زائران اربعین حسینی در مرز خسروی خبر داد.

به گزارش ایمنا به نقل از پاون، "امیدعلی مرآتی" با اشاره به تشکیل ستاد اربعین استان از دو ماه گذشته گفت: علاوه بر ایجاد روشنایی کامل برای ۱۴۵ هکتار پارکینگ در مرز خسروی، به سه اردوگاه ۲۰ هزار نفری نیز برق‌رسانی شده است.

وی خاطر نشان کرد: ۱۴ کیلومتر برق فشار متوسط به خسروی منتقل و یک دستگاه «چنج اور» نیز در این محل نصب شده است تا در صورت قطع یکی از دو خط تغذیه برق خسروی، خط بعدی بلافاصله وارد مدار شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه ادامه داد: روشنایی معابر مسیر بین شهری قصرشیرین تا خسروی کاملا پاک‌سازی شده و حدود ۳۱ کیلومتر مسیر مذکور به صورت کامل از روشنایی برخوردار شده‌اند.

وی از استقرار چهار دستگاه دیزل ژنراتور و یک دستگاه پست سیار در شهرستان قصرشیرین خبر داد و گفت: کار ایجاد روشنایی معابر در پنج کیلومتر کمربندی قصرشیرین و اصلاح و بهینه سازی شبکه برق داخل شهر قصرشیرین انجام شده است.

مرآتی افزود: تعمیرات کلی روشنایی معابر مسیر زائران از کنگاور تا خسروی نیز انجام شده و کار برق‌رسانی به موکب‌ها، ایستگاه‌های خودپرداز و اماکن مشخص شده توسط ستاد اربعین نیز در حال انجام و تکمیل است.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع برق استان کرمانشاه گفت: علاوه بر اقدامات مذکور، خدمات برق رسانی به موکب ها در طول مسیر زائران و سایر شهر های مسیر نیز مانند شهرستان های سنقر و بیستون در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: علاوه بر اقدامات پیش‌گفته، اکیپ‌های کمکی از شهرستان‌های تابعه نیز به قصرشیرین اعزام شده است.

وی از ایجاد پایگاه مرکزی و قرارگاه اربعین وزارت نیرو در خسروی خبر داد و گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه و شرکت‌های تابعه وزارت نیرو به همراه همکاران عملیات در این پایگاه برای ارائه خدمات مستقر خواهند شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه به‌منظور ارائه خدمات مطلوب‌تر به زوار یک پایگاه در قصرشیرین راه‌اندازی شده است، تاکید کرد: همکاران ما در شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه ۲۴ ساعته و تمام وقت برای آماده سازی مسیر و خدمات دهی به زائران اربعین حسینی درحال انجام وظیفه هستند.

کد خبر 393030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.