حمایت هواداران ناتینگهام از مهاجم ایرانی

هواداران تیم فوتبال ناتینگهام فارست در فضای مجازی از مدیران این باشگاه به دلیل از دست دادن انصاری‌فرد انتقاد کردند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، در سال ۱۳۶۹ در شهر اردبیل متولد شد. فوتبال خود را از باشگاه ذوب‌آهن اردبیل آغاز کرد و توسط علی دایی به دنیای حرفه‌ای فوتبال معرفی شد.

از معدود بازیکنانی است که تمام رده‌های تیم ملی را تجربه کرده است. وی همچنین در نخستین بازی ملی خود در رده بزرگ‌سالان در برابر تیم ملی ایسلند تنها گل بازی و نخستین گل ملی خود را ثبت نمود. 

حمایت هواداران ناتینگهام از کریم انصاری‌فرد

کریم انصاری‌فرد سابقه بازی در تیم های فوتبال سایپا، پرسپولیس، تراکتورسازی، اوساسونا اسپانیا، پانیونیوس یونان، المپیاکوس یونان و ناتینگهام فارست انگلستان را در کارنامه دارد و در حال حاضر بازیکن تیم السیلیه قطر است. بعد از زدن ۴ گل توسط کریم انصاری‌فرد به تیم ملی کامبوج هواداران ناتینگهام فارست از مدیران این باشگاه به خاطر از دست دادن این بازیکن انتقاد کردند.

سایت ناتینگهام پست در این رابطه با انتشار یادداشتی این‌چنین نوشت: "هواداران این تیم انگلیسی بعد از زدن ۴ گل توسط انصاری‌فرد برای تیم ملی ایران در فضای مجازی از مدیران باشگاهشان انتقاد کردند که چرا باعث جدایی وی شدند. آن‌ها اعتقاددارند این بازیکن امسال می‌توانست مشکلات خط حمله تیم انگلیسی را حل کند. چند کاربر این سایت عنوان کردند که اگر این بازیکن در این تیم می‌ماند گزینه خوبی در خط حمله ما وجود داشت.

همچنین یک هوادار ناتینگهام در تمجید از این بازیکن نوشت: انصاری‌فرد می‌توانست از هوش خود استفاده کند و او یک ذخیره طلایی برای تیم ما بود. افسوس که باشگاه اجازه داد وی به قطر برود تا ازنظر مالی تأمین شود."

کد خبر 392985

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.