برگزاری سومین جشنواره تئاتر روح الله

فرخوان سومین جشنواره سراسری تئاتر روح الله منتشر شد.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) اصفهان، موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی(ره) اصفهان به منظور اشاعه و ترویج اندیشه و سیره عملی حضرت امام خمینی(ره) سومین جشنواره سراسری تئاتر روح الله را در بخش های؛ نمایشنامه نویسی، تئاتر خیابانی و تئاتر صحنه ای ( ویژه استان اصفهان) برگزار می کند. در متن فراخوان آمده است:  

امام خمینی(ره) ودیعه خداوند سبحان در زمان‌ ما بود. حجت خدا برما و نشانه‌ عظمت الهی، قانون مدار نظم در زندگی فردی و اجتماعی، شاگرد صدیق، مومن و مخلص مکتب نبوی بود. سادگی و بی پیرایگی و استغنای ذاتی، شخصیت آن زاهد وارسته را در مرتبه ای از ارتقاء قرار می دهد  که هرگز تن به آرایش خویشتن با پدیده های رنگارنگ و چشمگیر اهل دنیا نمی سپارد.

موسسه تنظیم ونشرآثارامام خمینی(ره) اصفهان به منظور پاسداشت ارزش های آن بزرگ مردالهی و گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سومین جشنواره سراسری تئاتر روح الله را با موضوع سیره عملی، شخصیت و اندیشه حضرت امام خمینی (ره) در بخش های: نمایشنامه نویسی، تئاتر خیابانی و تئاتر صحنه ای ( ویژه استان اصفهان)  را در اسفند ۹۸  برگزار می کند.

هنرمندان می توانند با پرداختن به شخصیت امام راحل و سایر موضوعات با محوریت اندیشه و سیره عملی حضرت امام خمینی(ره) از قبیل وحدت، آزادی و آزادگی، مردم سالاری، وصیت نامه امام خمینی(ره)، ساده زیستی، اعتدال، اخلاق و کرامت انسانی، عدالت، عبادت، امام و دفاع مقدس، امام و انقلاب اسلامی، امام و خانواده، امام وجوانان، شخصیت زن، استکبار ستیزی ، قانون مداری، عقل گرایی، امید به آینده، مبارزه با تحجر وخرافات، تربیت، هنر وهنرمندان، نماز وقران، بسیج وتفکر بسیجی، شهید وشهادت، توسل و تمسک به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و موضوعات مشابه اقدام به ارسال اثر نمایند.

علاقمندان به شرکت در جشنواره می توانند  با مراجعه به سایت https://isf.icpikw.ir ضمن تکمیل فرم تقاضا اطلاعات مربوطه را بارگذاری نمایند.

کد خبر 392931

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.