استیلی: بازی با استرالیا برایمان یک فرصت بزرگ است

سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: بازی برابر استرالیا برای ما اهمیت زیادی دارد و یک فرصت خوب محسوب می‌شود که امیدوارم نهایت استفاده را از آن ببریم.

به گزارش ایمنا، حمید استیلی پس از پایان بازی دوستانه امید ایران و شهرخودرو، اظهار کرد: شاهد بازی بسیار خوبی از سوی هر دو تیم بودیم و به اهداف خودمان در این مسابقه رسیدیم.

وی افزود: شهر خودرو یکی از بهترین و آماده‌ترین تیم‌های لیگ است. آنها فوتبال مالکانه و خوبی ارائه می‌دهند که برای ما مساله مهمی بود. با توجه به فرصت کوتاهی که داشتیم بچه‌ها عملکرد خوبی داشتند و توانستند خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کنند.

سرمربی تیم فوتبال امید ایران خاطرنشان کرد: نظم خوبی در دفاع داشتیم، در انتقال به حمله امیدوارکننده ظاهر شدیم و در مجموع بازی خوبی ارائه دادیم، تنها یک اشتباه روی ضربه کرنر داشتیم و با توجه به اینکه هنوز تمرینات دفاعی را در این اردو آغاز نکردیم بسیار رضایت‌بخش بود.

استیلی تصریح کرد: بعضی نفرات را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و بعضی از بازیکنان هم به دلیل محدودیتی که در انتخاب تعداد بازیکنان داشتیم ما را در سفر به قطر برای بازی دوستانه مقابل استرالیا همراهی نمی‌کنند.

وی تصریح کرد: بازی برابر استرالیا برای ما اهمیت زیادی دارد و یک فرصت خوب محسوب می‌شود که امیدوارم نهایت استفاده را از آن ببریم.

دیدار تدارکاتی تیم‌های ملی فوتبال امید ایران و شهر خودرو با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

تیم فوتبال امید ایران دوشنبه ۲۲ مهرماه در قطر به مصاف استرالیا خواهد رفت. ‌

کد خبر 392895

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.